Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

34 minutes ago, MiddleClass said:

+1

 

 

I steta za Voldena 

 

+ tisuću :(

 

No sve u svemu

 

rGdr9nw.jpeg

 

Naročito kad znamo da je Simon bivši. Pomisao da nećemo više morati da gledamo njegove bravure čini me srećnim.

Link to comment
2 minutes ago, ducca said:

 


Ok, pričao sam o periodu pre odlaska iz Zvezde kad smo svi bili u fazonu daj samo da ga negde uvaljamo, na terenu je izgledao baš loše tih zadnjih sezona pre odlaska. Mislim da će u EL i dalje biti malo upotrebljiv, no videćemo, možda Ra i izvuče nešto iz njega, makar može u ABA trošiti više minuta ako ništa.

 

 

Mi ga terali, i onda ga kupi Trinkijeri koji baš i nije budala  :) kod njega je pitanje samo kako će da izdrži 1 evroligašku sezonu. Al kapiram da će dovesti glavnu četvorku + Davidovac, pa ako se Luka i raspadne moći ćemo da preživimo. 

Link to comment
17 minutes ago, fandorin said:

Da dodam da je najavio i odlazak Hola i Radanova.

 

Da

 

Quote

kkcz_insajder
Radanov takodje napusta klub. Videcemo da li ce to opet biti Fmp.

 

Link to comment
12 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Nek dovedu Dereka i opreštam im Luku.

opa, trazi se pojacanje na poziciji dezurnog na lakijevoj listi za teranje govnjivom motkom posle 2 meseca sezone. 

Edited by Joe D
Link to comment
4 minutes ago, FPLS said:

Kaze li taj insajder nesto za Noka? Makar njega bi valjalo zadrzati.

Ja negde videh da ce i Noko otici a doci Rid iz Buducnosti 

Licno mislim da je Noko bolji i voleo bih da ostane

 

 

  • +1 2
Link to comment

Mitrović u ovoj fazi karijere može i kao rezervna petica u nekim varijantama...i Milojević ga je tako koristio u finalu. Ovo verovatno znači da se traži startna četvorka, Mitrović i Davidovac će da krpe rezervnu, Nnoko i Kuzmić petice + Luka u nekim varijantama. Iskreno se nadam da je to to i da nikome neće pasti da se dovede još neki domaći centar...npr Štimac (obzirom koliko ga je Radonja onomad koristio, čisto sumnjam, ali i veće budalaštine su se u ovom klubu dešavale).

 

Spolja će očigledno dovesti još dva stranca sa poenima u rukama, mada sa ovim kasnim procvatom Dobrića, očekujem da isti bude čest kreator i sledeće godine. Tako dolazimo do ukupno 4 stranca, što je za Radonju i njegov oksfordski engleski maksimum podnošljivosti.

 

Ovo je idealan scenario - manje idealan je da dovedu Jovića i da ga gledamo na stolici pored klupe pola sezone.. 

Edited by Ivo Petović
  • +1 1
Link to comment

Bila je neka tekma u EL, ne mogu sad da se setim protiv koga, da li Cedevita, Unikaha, Kubanj... Vodimo 15 razlike na 5 minuta do kraja, ovaj uvede Stimca da odmori Cirbesa, ovi istope 10 razlike za 3 minuta. Radonja odlepio i vratio prvu petorku. :laugh:

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Plajvi said:

Bila je neka tekma u EL, ne mogu sad da se setim protiv koga, da li Cedevita, Unikaha, Kubanj... Vodimo 15 razlike na 5 minuta do kraja, ovaj uvede Stimca da odmori Cirbesa, ovi istope 10 razlike za 3 minuta. Radonja odlepio i vratio prvu petorku. :laugh:

 

Bila je jedna još bolja scena protiv Partizana, kad je Džikić protiv Štimca vrteo 4 i 5 pik sa Novicom 3 napada za redom, ovaj nije znao gde se nalazi. Mislim da je to bilo u nekom finalu i da ga posle ta tri napada Radonja nije ni uvodio do kraja serije. Luka igrao backup.

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
29 minutes ago, Joe D said:

opa, trazi se pojacanje na poziciji dezurnog na lakijevoj listi za teranje govnjivom motkom posle 2 meseca sezone. 

 

Radonja je s njim lepo sarađivao u Bajernu, ne vidim zašto bi sada bilo drugačije.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...