Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

50 minutes ago, Joe D said:

mozemo mi da dovedemo svakakve igrace, samo mora to neko i da skautira. mi bas i ne zagledamo dalje od onog sto vec znamo. 

 

a ono sto sam ti rekao sam milion posto siguran. ti bi ga prvi terao. gledao sam i previse derika vilijamsa, procitao sam i previse tvojih postova. 

 

Možda si čitao i previše, ali nisi pažljivo.

 

Ajd da ponovim, govorim o Deriu iz Radonjinog Bajerna. Cenim da nije slučajnost što je baš tada pružao najbolje partije.

Link to comment

Izgleda i Jovic gotov

Znam da ce da propusti odredjeni broj utakmica, ali meni on i Ivanovic odlican tandem na pleju

Necemo imati vise od 2-3 stranca, ako to sve klikne moze da bude bas odlicno

 

Edited by LeBron
Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Možda si čitao i previše, ali nisi pažljivo.

 

Ajd da ponovim, govorim o Deriu iz Radonjinog Bajerna. Cenim da nije slučajnost što je baš tada pružao najbolje partije.

 

 

Vilijams je verovatno poslednji igrač iz tog Bajerna koga bi Radonja doveo.

 

Inače, šta kažu dobro obavešteni izvori za Džonija Ivanovića?

Ovde neki govore o 800 tisuća za dve godine.

Link to comment
20 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Vilijams je verovatno poslednji igrač iz tog Bajerna koga bi Radonja doveo.

 

Inače, šta kažu dobro obavešteni izvori za Džonija Ivanovića?

Ovde neki govore o 800 tisuća za dve godine.

 

18 minutes ago, dragance said:

Dva miliona, direkt sa Andrićevog venca.

300-400 po sezoni je realna cifra na stranu to sto se navijaci sa obe strane brda upinju da dokazu da stranci dolaze za kikiriki.

Link to comment

Mnogo cemo biti jaki na kecu sa Ivanovicem i Jovicem. Dva vrhunska pleja. Velike su mi zelje bili i jedan i drugi, pisao sam o njima.

 

Ivanovic je bomba.. Nisam verovao da nam je dostupan zbog rivaliteta Covica i Bokana. Najbolji plej ABA lige ubedljivo, "domaci", igra difens jako, brz kao munja probija, dobar sut za 3, mudonja. Pravi igrac.

 

Jovketa videh na treningu reprezentacije, opako izgleda. Kad ga vidis, onako visok, Tarzan pravi. On kad je zdrav, znamo svi kakav je igrac, da ne nabrajam sta sve radi za ekipu na obe strane terena. mozda ga i posluzi zdravlje.

 

Luka Mitrovic je solidna mozda i dobra cetvorka. Veliki je problem sut ali da ima sut bio bi idealan. Cvrst je, veoma inteligentan i to koristi na obe strane terena. Ako ne bude ulazio u skakacke krize bice fino pojacanje. Ne sumnjam u Radonju.. Zna taj zasto mu treba Luka.

 

 

Link to comment

Domaci igrac je domaci igrac  :)

 

Problem je sto neretko nema nikakve ponude domacih igraca na trzistu,  ili kad treneri nemaju pojma, gledaju brojke i statistike pa dovedu po 7 stranaca.. Misle tako ce da naprave ekipu i tim. Ne biva. Ne moze se napraviti ekipa sa mnogo stranaca pa ga jebi.

 

 

vise bi voleo Jaramaza nego Feldina, Lojda i Berona zajedno.

 

Dobric je odlican primer ovoga sto pricam.. Suvo zlato od igraca. Takvog ne mozemo dovesti sve da smo spremni milion evra da ga platimo.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...