Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

30 minutes ago, assignment said:

Jel zna neko šta to Reeth ne ume ili šta mu fali, pa ga Radonja ne koristi i pored povrede MJK ili katastrofe od Simonovića? Dečko očigledno nije centar, a na 4 ga nikada nije koristio. Pokazao je da ima potencijal, i ne kapiram u čemu je stvar... 

 

objasnjavali su na rsb - radonja kada je dosao rit je valjda imao koronu , posle bio povredjen, pa radonja nije ni stigao dovoljno da ga upozna, prednost je dao ovima koje zna.

Link to comment

My wild guess: Radonja voli pokretne četvorke i masivne petice, a Reeth nije ni jedno ni drugo. Priznajem da ne razumem do kraja razloge jer je po meni on jasno bolji košarkaš od Kuridže, ali Radonjić očigledno zna šta radi. Šteta što su nam sportsko novinarstvo i spremnost trenera da komentarišu stručne stvari na niskom nivou, bilo bi zanimljivo čuti objašnjenje. I da ima ko da pita takve stvari, ne da ne bi dobio smislen odgovor nego bi se neki treneri i uvredili zato što ih neko pita da obrazlože stručne odluke javnosti. 

Link to comment
20 hours ago, salerokada said:

Hol je već na dve godine.

Kao Volden i Noko.

 

Noko nema ugovor na dve, treba da sednu i da vide. Kada se vratio potpisali do leta, dok su Kuzmiću dali tri godine... 

Link to comment
10 minutes ago, Joe D said:

reath je sirov, nema tu neke dublje filozofije. 

Mi para za gotove igrače nemamo, mora da se malo poradi sa njima, ali ok, in Radonja we thrust.... 

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

objasnjavali su na rsb - radonja kada je dosao rit je valjda imao koronu , posle bio povredjen, pa radonja nije ni stigao dovoljno da ga upozna, prednost je dao ovima koje zna.

Uz to valjda Rit nije hteo da produzi ugovor koji mu sad istice pa je skrajnut

Link to comment
33 minutes ago, LeBron said:

Uz to valjda Rit nije hteo da produzi ugovor koji mu sad istice pa je skrajnut

 

To već ima više smisla... 

Link to comment

ne bi se odrekli igraca koji moze da doprinese zato sto nije hteo da produzi ugovor u ovako skracenom sastavu. i kuridza ide, pa je igrao.

Link to comment
10 hours ago, assignment said:

 

Noko nema ugovor na dve, treba da sednu i da vide. Kada se vratio potpisali do leta, dok su Kuzmiću dali tri godine... 

Neko je pisao ovde da su produžili na još jednu godinu kada se vratio.

Ali vidim sada da je ipak na jednu.

Valjda produži.

Link to comment

Tema se tradicionalno otvara 21.juna, više se ne sećam zašto. Valjda je to bio neki srećan datum. 

Mislim da je one čuvene sezone 14/15 kada je srušen crno- beli svet tema otvorena 21.juna pa je to uzeto kao srećan datum. 

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Kuridza je premazaniji mnogo od Rita.. cvrst je, bije dobro za razliku od Rita.. mislim da su to glavni razlozi zasto Radonja nije imao poverenje u ovoga. Difens, skok, tuca, to Rit ne voli

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...