Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

S obzirom na to na šta nam je ličila pozicija jedan u tek završenoj sezoni, bilo kakav (zdrav) Jović će biti apgrejd. Pretpostavljam da će do jeseni fizički da se sredi.

Link to comment

Otisli su-  Rit, MJK, Job, Simonovic, mrsavi zaboravih mu ime, Lojd, Volden, Radanov, Spanac, Hall, Rocesti na par meseci.

 

 

Doveli smo- Jovic, Ivanovic, Mitrovic.

 

Nemoj samo Covic opet da smanjuje budzet, to ne bih podneo.

 

Nama treba jos 2, najvise 3 igraca da se roster kompletira. Na cetvorci zelim nekog tipa Kalinic/Bjelica, na beku nesto tipa Lojd.

 

Poenta posta je da se para za ta 2 igraca mora imati ma koliko da kostaju,  jedini uslov je da budu pravi igraci, top pojacanja.

 

Bude li Covic opet poceo da kenja o max 400k treba ga najuriti.

 

Drago mi je sto nas je Avramovic odbio. O Nedovicu ne znam sta da mislim.. Bolji je Lojd igrac od njega.

 

 

Jovic, Ivanovic, Uskokovic   na kecu smo jaki

 

Pojacanje, Dobric

 

Lazic, Lazarevic

 

3/4 Davidovac

 

Pojacanje, Mitrovic

 

Noko, Kuzmic

 

 

 

Mozda ipak 3 pojacanja.. treba dovesti onog mladunca iz Igoke.

 

 

 

 

@adasevic kazu odlicno, mnogo bolje nego prvu.. ja nisam gledao

Link to comment
Kako je raspadnuti jovic odigrao juce za repku? 

Pogledao sam prvo poluvreme i izgledao je sasvim solidno. Delio fino lopte, zveknuo mislim 2 trice iz 2 ili 3 pokušaja, pozadi imao kradju, lupio bananu. Ako bude ovakav dobar deo sezone biće to ok. Inače naleteh na neku vest kako je Panatinaikos zainteresovan za njega, očigledno on nije još završen posao.
Link to comment

 

2 minutes ago, ducca said:


Pogledao sam prvo poluvreme i izgledao je sasvim solidno. Delio fino lopte, zveknuo mislim 2 trice iz 2 ili 3 pokušaja, pozadi imao kradju, lupio bananu. Ako bude ovakav dobar deo sezone biće to ok. Inače naleteh na neku vest kako je Panatinaikos zainteresovan za njega, očigledno on nije još završen posao.

Ja sam gledao samo drugo, dobar je bio, i fizički je izgledao dobro ali je protivnik bio previše inferioran i košarkaški i fizički da bi se izvlačili zaključci. Kako god, igrao bi on dobro kod nas kada je zdrav, a znamo koliko često nike zdrav i to u ključnim delovima sezone.

Link to comment

Dobric je bio nas  najbolji igrac  igrac  ubedljivo ,na  sve tri pipremne utakmice, valjda ce da odrzi nivo i na kvalifikacionom turniru.

Link to comment

malo ispod radara je prosla vest da ce se mladi timovi zvezde i partizana takmiciti u kls sledece sezone. sad mozemo i formalno da ostavimo fmp filipu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...