Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2020/21


Ros

Recommended Posts

Dobro, za jedno 10 sezona ćemo naučiti da je bolje dovesti jednog kvalitetnog igrača umesto 4 domaća na jednoj poziciji. Nije nam bila potrebna nijedna utakmica da znamo da su Lazić i Simonović višak, jedan ispodprocescan igrač u padu, a drugi prosečan igrač u padu. 

Dovesti naravno jednog beka, ostaviti na 3 Davidovca, Dobrica i Radanova. Na 4 dovesti startera, JMK nek bude back up, Rit je ok za 5 visokog. Zadržati Uskokovića kao 13 igrača.

Lazić, Simonović i Simanić su višak ako se dovede 1 kvalitetna četvorka. 

Link to comment

Mogu nekako da shvatim ostavljanje Lazića u ekipi, kapiten, tradicija, krvava kolena itd, uprkos svim mogućim manama, ali baš nikako mi ne ide u glavu dovođenje Simonovića, koji je očito bivši igrač, i to je svima bilo jasno još pre dovođenja, a sad je valjda još jasnije. Bilo koji random forumaš imao bi isti ili bolji učinak od njega večeras.

 

Čovek kome je jedini forte šut za trojku, večeras i u svim pripremnim utakmicama šutnuo je dva puta, oba puta je promašio obruč.

Link to comment

OK, igrali smo protiv jednog od favorita za titulu prvaka, u gostima. Em su individualno bolji em smo mi igrali, hmm bem li ga šta je bilo ali ni t od timske igre. Pozitivno jedino Hall i donekle Kuzmić koji deluje dosta pokretljivije... 

 

Inače je bilo lepo gledati Lorenca, iako je bilo protiv nas :rolleyes:

Link to comment

Kuz je najpozitivnija stvar sa ove utakmice...deluje da je na nekih 75% sebe iz prvog termina, što je, makar na defanzivnom delu terena, vrlo dobro za EL.

 

Tri američka beka su jedini igrači koji mogu nešto da kreiraju, baš tanak roster, na 3 i 4 je nivo Igokee. Domaći igrači i njihovo odsustvo bilo kakvog napretka je baš frustrirajuće. 

  • +1 1
Link to comment

Treba sačekati i ta dva igrača koja čekamo. Teri je već doveden, traže i beka, i ta dva igrača bi mogli da promene krvnu sliku. Dobićemo još jednog ballhandlera i prisustvo u reketu od Terija pa će se i ostalo nekako bolje posložiti, valjda. Jeste tužno što više ne možemo da prdnemo bez 6-7 stranaca ali to traje još od Radonjinog odlaska. Izgleda da više nismo u stanju da napravimo dobrog igrača, a u našem proizvodnom pogonu glavni igrači Filip Čović i Sava Lešić.

Edited by Nikodije
Link to comment
9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Kod onog ulaza Dobrića s desne strane kada je promašio polaganje za dva metra želeo sam da se samopovredim.

 

Izgleda je zeleo i Dobric.

Link to comment

Pokušavam da doku(r)čim šta to Lazić može u ovom momentu striktno igrački da pruži više od, racimo, Radanova. Onakve su u srećna vremena vraćali sa prvog treninga, bez mnogo premišljanja. S jednakim uspehom on bi mogao da se bavi rvanjem, nadvlačenjem konopca ili bacanjem kladiva. Od Mirka Kovača nisam video veću dupeglavu. 

Link to comment
9 hours ago, Božo Crveni said:

Pokušavam da doku(r)čim šta to Lazić može u ovom momentu striktno igrački da pruži više od, racimo, Radanova. Onakve su u srećna vremena vraćali sa prvog treninga, bez mnogo premišljanja. S jednakim uspehom on bi mogao da se bavi rvanjem, nadvlačenjem konopca ili bacanjem kladiva. Od Mirka Kovača nisam video veću dupeglavu. 

 

Мирко Ковач ја мислим да држи рекорд по броју промашених слободних бацања 11-1.:laugh:

Link to comment

Lepo je sad obezvredjivati svakog igraca ponaosob, ali mislim da je ipak vaznije reci da kao tim nismo igrali nista i da igra" generalno nije licila na nista. Da li ce sa dva nova igraca doci do preporoda, ostaje da vidimo, a cak i bez njih rano je za bilo kakvu ocenu. Prvi utisak da je ocajan - ocajan je. Argument da smo igrali protiv jakog protivnika stoji delimicno, ima ih u el bar jos 5 podjednakog kvaliteta. Nije problem naravno poraz, problem je nacin na koji je do njega doslo. Gubice ova ekipa jos dosta u el, ali ne bi smela na ovaj nacin. Nasi napadi na sta su licili, to ne vredi ni komentarisati. Ako cemo samo da gledamo kako doturiti loptu do lojda i ako to ne uspe pripaljuje trojku kod koga se zatekne lopta, ta filozofija mi se bas i ne svidja..

Jos jedan komentar sto se tice pojedinaca, niko me ne moze ubediti da npr Davidovac ne moze da bude na el nivou, u najmanju ruku upotrebljiv. Ali kad ne funkcionise nista, nece ni on odigrati nista. 

Ova prva el utakmica me malo podsetila na fudbalsku ekipu sa dekijem stankovicem, na domacim terenima bi mogla fino da kida, a za evropski nivo nema cvrstine, nema odbrane, nema nista.. fali milojevic, cuj mene milojevic, radonjic..

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, ZSNj said:

Lepo je sad obezvredjivati svakog igraca ponaosob, ali mislim da je ipak vaznije reci da kao tim nismo igrali nista i da igra" generalno nije licila na nista. Da li ce sa dva nova igraca doci do preporoda, ostaje da vidimo, a cak i bez njih rano je za bilo kakvu ocenu. Prvi utisak da je ocajan - ocajan je. Argument da smo igrali protiv jakog protivnika stoji delimicno, ima ih u el bar jos 5 podjednakog kvaliteta. Nije problem naravno poraz, problem je nacin na koji je do njega doslo. Gubice ova ekipa jos dosta u el, ali ne bi smela na ovaj nacin. Nasi napadi na sta su licili, to ne vredi ni komentarisati. Ako cemo samo da gledamo kako doturiti loptu do lojda i ako to ne uspe pripaljuje trojku kod koga se zatekne lopta, ta filozofija mi se bas i ne svidja..

Jos jedan komentar sto se tice pojedinaca, niko me ne moze ubediti da npr Davidovac ne moze da bude na el nivou, u najmanju ruku upotrebljiv. Ali kad ne funkcionise nista, nece ni on odigrati nista. 

Ova prva el utakmica me malo podsetila na fudbalsku ekipu sa dekijem stankovicem, na domacim terenima bi mogla fino da kida, a za evropski nivo nema cvrstine, nema odbrane, nema nista.. fali milojevic, cuj mene milojevic, radonjic..

 

Polako. Ova ekipa s foruma vec osam godina kuka na rad u Zvezdi i kukace sve dok smo prvi u regionu, to im je hobi. Zvezdina ekipa je jos uvek under construction, jedan poraz od Fenera u Istanbulu i to posle tragikomicno lose igre nista ne govori ni o ekipi ni o Obradovicu.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...