Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

On 2.8.2020. at 21:06, harper said:

 

"Pun plakar ne bas pristojnih stvari" nije bas isto sto i Vuletic i Terzic.

 

Slazem se, ali i njih dvojica svojim ponasanjem na terenu, oko terena i van fudbala su bilzi Terzicu i Vuleticu nego normalnim sportskim licnostima.

 

Sto je negde i razumljivo, jer osobe od integriteta ne bi dobile amin odozgo da vode Zvezdu i Partizan. A ova dvojica su dobila direktan.

 

Osecam potrebu da ovo napisem, jer srpski tzv. mediji u svom maniru od njih prave vrlo pozitivne likove, a oni to nisu.

Edited by Malvo
Link to comment
3 minutes ago, Malvo said:

 

Slazem se, ali i njih dvojica svojim ponasanjem na terenu, oko terena i van fudbala su bilzi Terzicu i Vuleticu nego normalnim sportskim licnostima.

 

Sto je negde i razumljivo, jer osobe od integriteta ne bi dobile amin odozgo da vode Zvezdu i Partizan. A ova dvojica su dobila direktan.

 

Osecam potrebu da ovo napisem, jer srpski tzv. mediji u svom maniru od njih prave vrlo pozitivne likove, a oni to nisu.

 

Sta je tacno Dejan Stankovic uradio lose sto ga cini losim covekom?

Link to comment

Ima mnogo stvari koje nisu za pisanje, nije da ga cine losim covekom, ali nije ni... uzoran covek. Pojedine ga svakako ne cine ni dobrim covekom, iako je bez sumnje cinio dobra dela u proslosti. Licno okruzenje, navike, ponasanje van kamera... Nije to bas najbolje...

Link to comment
2 minutes ago, Malvo said:

Ima mnogo stvari koje nisu za pisanje...

 

Ima. Gomila traceva, kafanskih prica i drugih nedokazanih tvrdnji o kojima mi je pricao jedan covek na jednom mestu ali nisu za forum. Jebi ga, druze, ako neces da napises sta je to sto Stankovica covekom bez integriteta onda nam ostaje samo da ti verujemo na rec a tako za svakog od nas moze da se tvrdi svasta. Ne poznajem Stankovica licno ali preko zemunskih bracnih veza znam dosta o njemu iz druge ruke, znam iz kakve je porodice, i nemam pojma o cemu pricas. Naravno da se razni mutni likovi motaju oko njega, kao sto se motaju oko svih poznatih licnosti, verujem da ni svi njegovi drugari iz detinjstva u najmanju ruku nisu cvecke, da ne upotrebim neku tezu rec. Medjutim, ja zaista nikad nista lose nisam cuo o Stankovicu, prvi put sad od tebe. Naprotiv, vecina ljudi koji ga licno znaju kazu da je lik skroz na mestu.

Link to comment

Meni deluje kao da nikad nije trezan, sav je lud i intenzivan nekako. Drugacije nego Lalat, ali cudan svejedno. Vise me podseca na profesora fizickog nego na trenera. 

  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, Plajvi said:

Meni deluje kao da nikad nije trezan, sav je lud i intenzivan nekako. Drugacije nego Lalat, ali cudan svejedno. Vise me podseca na profesora fizickog nego na trenera. 

 

Dejan Stankovic je bivsi fudbaler, prost i neposredan covek, svakako da mu ponasanje nije kao u britanskog lorda. Ali mi ne govorimo o tome. Covek je otisao u inostranstvo kao jako mlad, nije se upetljavao srpske fudbalske prilike (kao sto se Savo zajebao), nije bio ni na kakvoj funkciji i nema nikakvih dokaza da je deo srpske fudbalske mafije, nikada od njega nisam cuo nijednu jedinu nipodostavajucu, provokativnu ili bezobraznu izjavu o protivnicima. Tako za sada stvari stoje. Mozda sutra bude upao u srpsko fudbalsko blato do guse, ne bi me to iznenadilo, o tome cemo ako i kada se to bude desilo.

Link to comment

Stankovic je najavio mogucnost da Gavric i Petrovic budu u startnoj postavi na sutrasnjoj utakmici kao i da ce Erakovic da bude rezerva.  To bi znacilo da verovatno Sanogo i mozda Nikolic i Katai ne budu u prvih 11.  Umesto Nikolica, ja ocekujem Vulica i umesto Erakovica Degeneka.  Neka ubaci Kataja i Sanoga u 2. poluvremenu.

Link to comment

Deki je cudan pred kamerama, deluje da ispod fasade ima 7 lejera dok ne dodjes do njegovog pravog misljenja o svemu, izjave su mu energicna kombinacija fraza i pokojeg zaista fudbalskog termina ali covek je pozitivna pojava, mlad, ime je u fudbalu i dobro se uklapa u imidz moderne Zvezde.
Svidja mi se i njegov fudbal, ima tu dosta okomitosti i presinga. Rodic ga je nahvalio u intervjuu Mocartu, izmedju redova mi se ucinilo da ga ceni vise i od Milojevica. Bilo bi dobro da ga i sreca posluzi u kvalifikacijama, Milojevic je tu ispucao rafale kredita, valjda je nesto ostalo.

Link to comment
15 minutes ago, levi said:

koji je ovo cirkus. ako Terza uspe sve ovo ažurno da iskomunicira sa Konom, Brnabom i Uefom, i da ne bude diskvalifikovan u nekom trenutku, to će biti veći podvig nego Salzburg i Kopenhagen zajedno

 

https://twitter.com/Moravcik67_/status/1290696718061916161

 

 

 

 


To se cekalo, pre razmisljanja o pojacanjima, prodaji, protivnicima, taktici itd. Bice opet Bec, Budimpesta, Segedin i Sofija. :D 

Nemoguce je ovo organizovati, totalni je kanal organizovati i nacionalno takmicenje, ovo je preveliki izazov za covecanstvo sada. Preglomazne su kvalifikacije, bubble je jako zajebano/nemoguce napraviti.

Englezi i Francuzi, aj' se kladimo u 100 maraka da devojcice nece smeti da idu u goste nigde, a narocito ne na istok, iako je kod njih svojevrsni pakao (bio, ne znam da li je i dalje). I da ce onda da se igraju zrtve po stoti put. 

Najvise mi se dopada arbitrernost kod tacke 9. :laugh:

 

Edited by Plajvi
Link to comment
58 minutes ago, harper said:

 

Dejan Stankovic je bivsi fudbaler, prost i neposredan covek, svakako da mu ponasanje nije kao u britanskog lorda. Ali mi ne govorimo o tome. Covek je otisao u inostranstvo kao jako mlad, nije se upetljavao srpske fudbalske prilike (kao sto se Savo zajebao), nije bio ni na kakvoj funkciji i nema nikakvih dokaza da je deo srpske fudbalske mafije, nikada od njega nisam cuo nijednu jedinu nipodostavajucu, provokativnu ili bezobraznu izjavu o protivnicima. Tako za sada stvari stoje. Mozda sutra bude upao u srpsko fudbalsko blato do guse, ne bi me to iznenadilo, o tome cemo ako i kada se to bude desilo.


Gledao sam prosle i pretprosle godine neke njegove jednocasovne intervjue, i mislim 1 podcast. 2 razlicita coveka potpuno, u tom podcastu me je pozitivno iznenadio veoma. 

No, 'ajde, videcemo sad na jesen, sta uradi uradio je, znamo svi kakvi smo. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...