Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Ja sam ocekivao malo bolju zavrsnicu od do sada vidjenog. Jeste postava kombinovana, no kada vec imas nekog ko ume da kreira, zasto to ne iskoristiti.

Link to comment

    Odlično smo odigrali, uz ogradu da je upitan kvalitet NP. Mogli smo komotno da damo 5 komada samo da smo bili 100% ozbiljni. Spiridonović izgleda odlično, biće da sam fulao procenjujući njegov kvalitet. Ali, da sačekamo ozbiljne utakmice. Ivanić se opet nije video poslednjih 15-20 minuta. Vulić umesto Kataija, očigledno.

Edited by fandorin
Link to comment

U Zvezdinom timu bar polovina igraca zna da igra ozbiljan fudbal.  A tu su pride Kanga i Ben.  Odavno nismo imali ovakvu koncentraciju kvaliteta u sredini i napadu.

Link to comment
Just now, Milosh76 said:

Nisam gledao prvo poluvreme. Igramo solidno ili otaljavamo?

 

Kakav je Sanogo?

 

Evo jos jedan link

 

http://freestreams-live1.com/arena-sport-1-serbia/

 

 

 

Solidno otaljavamo. 

 

Opet smo previse spori i previse gnjavimo oko centra terena dodajuci se sa stoperima jer niko nema neku preveliku nameru da menja stranu i nesto pokusava dugim pasovima. Dobro ce nam doci zivcani Kanga koji uvek igra direktno na gol i sa mnogo rizika. Neki igraci su opet potpuno stali na 2:0, tu pre svega mislim na poslovicno "ekonomicnog" Rodica. Mene uopste ne cudi sto se taj covek stalno povredjuje posle jakih utakmica gde mora da trci 90 minuta, kad vidim da je 2:0 mogu sat da navijem po Rodicevom iskljucenju iz utakmice.

 

Erakovic mi se cini ozbiljnijim prospektom od Nikolica. Ovaj drugi sve zna a nista ne moze, svaki potez koji napravi vidis da ima smisla i ideju ali dzabe kad niti moze da izdrzi duel, niti da dobaci loptu gde je naumio. Gomilu pametnih ideja je imao za ovih 45 minuta ali samo je jednu (asistenciju za volej Kataija) uspeo nekako da realizuje. Podseca me na sjajnog igraca malog fudbala koji je izaso na 6000 kvadrata i ne moze da se privikne na toliki prostor.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, fandorin said:

  Imao je Velja još bolju asistenciju za Mirka ispod zemlje, spojio ga sa golom, ali se ovaj spetljao

 

Nisam to video zbog usranog strima, cuo sam komentatora da je pomenuo tu situaciju. Svejedno ostaje to sto sam napisao, Nikolic mora da uradi nesto da ojaca sto je pre moguce jer ovako ce stalno biti liability. Decko ima opasnu glavu ali treba telo da se to sto glava smisli i uradi.

Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

sto su degenek i ben na klupi i sta ce raspali tomane uopste u timu?:fantom:

 

Degenek je na  prodaju., Ben je bio povredjen, a Tomane igra dosta dobro na pocetku ove sezone. Dosta radi za ekipu, nije klasican gol igrac.

 

Izasao Katai, usao Vulic

Link to comment

Ovo malo sto gledam Sanoga, deluje kao vrlo ozbiljan igrac. Mirnoca, pregled, lopta iz drugog plana. Jako lepo igra.

 

Sanogo i Ivanic izlaze ulaze jovicic i Ben

Link to comment
22 minutes ago, Milosh76 said:

 

Degenek je na  prodaju., Ben je bio povredjen, a Tomane igra dosta dobro na pocetku ove sezone. Dosta radi za ekipu, nije klasican gol igrac.

 

Izasao Katai, usao Vulic

e nazdravlja, zamene naravno bez..

tomane ne moze da  napravi razliku ni u ovoj ping pong liki a kamoli u jevropi.

kamo boaci, garsia, kanjas vlp?

2 ls, a stoka raspala samo na ova njihove zajebnacije pukli cirka 10milki, da ne ulazim u to koliko su pokrali za sebe..:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...