Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

39 minutes ago, Dimitrije said:

Ne vredi Harperu.  Ljudi zele posto poto da iscackaju nesto lose o Stankovicu.  Makar to lose obitavalo samo u njihovoj masti.

 

Nema šta da čačkamo, mene je jako neprijatno iznenadio sa onim ponašanjem protiv, valjda, Vojvodine. Delovao mi je tu, onako, baš kao prava fudbalerska seljačina. Voleo bih da drži više do sebe i svog ponašanja.

Drugo, imam i ja neke informacije koje mu baš i ne idu u prilog.

Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

 

Nema šta da čačkamo, mene je jako neprijatno iznenadio sa onim ponašanjem protiv, valjda, Vojvodine. Delovao mi je tu, onako, baš kao prava fudbalerska seljačina. Voleo bih da drži više do sebe i svog ponašanja.

Drugo, imam i ja neke informacije koje mu baš i ne idu u prilog.

'Ajdee!?

Link to comment

Protiv Indjije u gostima se svadjao s publikom i kurcio posle kad smo izjednacili, secam se i da smo se ovde na forumu protiv Vose zajebavali da idu on i Lalat na lajnu, ali se ne secam tacno te tekme i sta se desavalo. :D

Link to comment
Protiv Indjije u gostima se svadjao s publikom i kurcio posle kad smo izjednacili, secam se i da smo se ovde na forumu protiv Vose zajebavali da idu on i Lalat na lajnu, ali se ne secam tacno te tekme i sta se desavalo. [emoji3]

Pa sigurno on sa terena nije inicirao tu svadju u Indjiji nego su mu dobacivali ko zna sta. Nije balet pa da ne moze bagri da odgovori.
Link to comment
25 minutes ago, Dimitrije said:

'Ajdee!?

 

Neg šta, ipak živim na 10 minuta biciklom od mesta u kome je odrastao i živeo, al kontam da se u Bostonu zna bolje, i ono naravno što se vidi na televiziji :D

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, samo_opusteno said:


Pa sigurno on sa terena nije inicirao tu svadju u Indjiji nego su mu dobacivali ko zna sta. Nije balet pa da ne moze bagri da odgovori.

 

Ma, ljudi su mahom teski licemeri. Secam se kad se Grof ritnuo na tabloide da su mu svi forumski puritanci skocili za vrat, a inace sve najgore misle i pisu o tim tablodima i njihovim novinarima. Covek otisao u inostranstvo kao klinac pre 25 godina a svi smo na deset minuta biciklom od njegove kuce. Nisam znao da odavde do Rima ili Milana moze da se stigne za deset minuta biciklom.

Link to comment

Da, da. Famozni prijatelji iz djetinjstva, inače ljudi od povjerenja. 

 

Meni izgleda kao alkos :D, ali mi ovdje pričamo o poređenju sa Terzom i Vuleticem i tu se svaka dalja rasprava završava 

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

A jesi znao da postoje prijatelji iz detinjstva, telefon i još jedno svetsko čudo zvano internet? Ima i to...

 

Dakle, to su ti tvoji znameniti izvori. Ipak nije deset minuta biciklom vec "rek'o mi jedan covek". Rekla-kazala.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Dakle, to su ti tvoji znameniti izvori. Ipak nije deset minuta biciklom vec "rek'o mi jedan covek". Rekla-kazala.

 

Pretpostavljam da u tvom okruženju postoje ljudi koji ti nešto kažu a ti im veruješ i oni koji ti nešto kažu a ti pomisliš "da, važi". Vidiš, ima još ljudi te izvore kojima veruju i verovao ili ne, imam mozga da mogu da procenim šta je lupetanje a šta istina ili barem nešto što ima velike šanse da bude istina. A gle čuda, nekad jednostavno saznam neke stvari u obliku činjenica. Neverovatno... 



 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

Pretpostavljam da u tvom okruženju postoje ljudi koji ti nešto kažu a ti im veruješ i oni koji ti nešto kažu a ti pomisliš "da, važi". Vidiš, ima još ljudi te izvore kojima veruju i verovao ili ne, imam mozga da mogu da procenim šta je lupetanje a šta istina ili barem nešto što ima velike šanse da bude istina. A gle čuda, nekad jednostavno saznam neke stvari u obliku činjenica. Neverovatno... 
 

 

Svasta meni ljudi govore ali ne prenosim to na forum da bih blatio nekog.

Link to comment

Da se vratimo na temu... elem, veceras protiv Radnickog iz Nisa... bice tumbanja u timu, verovatno odmara Sanoga, igrace Petrovic, a Erakovic ide na klupu, umesto njega Babic.

 

Utakmica je od 19h prenos na Areni i B92

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...