Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

Fali kvaliteta u zavrsnici, evo sad Vulic umesto da zakuca iz ciste situacije radi potez vise i gubi loptu. Uglavnom tako ceo mec, lose kombinovanje blizu gola, mehanicki centarsutevi, sebicnost u situacijama gde bi igrac Bajerna vratio povratnu na zicer itd.

Link to comment
3 minutes ago, Shaq said:

kamo boaci, garsia, kanjas vlp?

Garsiju hoce da prodaju., Kanjas nece da raskine ugovor, VLP je otisao u vreme korone... Boaci se oporavlja od povrede.

 

Gobelja i Vukanovic umesto Gajica i Tomanea...

 

Drugi tim. Steta sto Radulovic nije dobio sansu

Edited by Milosh76
Link to comment

   Očaj u 2. poluvremenu po običaju. Jbg, ne možemo više od 2 gola nikome da damo. 

 Ok, samo ovako je i moglo. 

Edited by fandorin
Link to comment

Koliko se vidi razlika izmedju pravog igraca i nedovrsenog proizvoda. Katai i Ben svakim potezom naprave razliku na terenu, ostali not great not terrible.  U teoriji Zvezda sa Kataijem, Kangom i Benom iza spica ima opasna tri igraca, pitanje je samo kako ce ih uklopiti i kako ce njih trojica istrcati ono sto treba. Sanogo izgleda bolje nego na pripremnim utakmicama, konacno u manevru imamo defanzivnog veznjaka koji zna da posalje dobro tempiranu loptu napred.

 

U nacelu, nama ce se na velikim utakmicama manje-vise sve svesti na to koliko ovi glavni igraci budu motivisani da grizu i trce. Kvalitet imamo.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Nisam to video zbog usranog strima, cuo sam komentatora da je pomenuo tu situaciju. Svejedno ostaje to sto sam napisao, Nikolic mora da uradi nesto da ojaca sto je pre moguce jer ovako ce stalno biti liability. Decko ima opasnu glavu ali treba telo da se to sto glava smisli i uradi.

 

Imas klik sport kao opciju. 50 dinara je cena, slika odlicna ko na tvu (rekao bih fullhd al to ne ide sa arenom :) ) . Kad neku utakmicu hocu da gledam a da se ne nerviram zbog seckanja ili sto mi se vecim delom prenosa igrac stopi sa terenom, ovo je dobra opcija. Kad nesto pratis usput ok su i strimovi. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Inace Novi Pazar bas nije neki reper, ljudi su usli administrativno sa ekipom koja jer bila 13. u PLS a koliko vidim i odatle im fali po neki stariji igrac. Borili su se fino, golman nije los, ali generalno jedan od favorita za ispadanje. 

 

Manje vise se slazem sa utiscima. Meni je pored Sanoga izuzetno povoljan utisak ostavio i Spiridonovic. Generalno mi se svidjaju takvi igraci. Brz, zna sa loptom, ima ga svuda. 

 

Velja da 5-6 lopti koje su vrhunske i izbace saigrace u 1 na 1 sansu, ali fali mu snage, a to nije nesto sto ne moze da se nabaci... 

 

Deluje da imamo i dalje znacajno kvalitetniju ekipu od ostatka lige, a sto se Evrope tice, videcemo. Utakmice gde ceo gledati Kangu i Kataija zajedno, pa jos i Ben i Spidi pride mogu da budu jako lepe za gledanje... 

Link to comment

Gobelja je solidno bolji igrac od Gajica u svakom pogledu, lopte su mu jace, on sam je jaci, karakterniji... Nadam se da ce brzo nazad u 11.

Sanogo jako dobar, Spiridon zna vise nego sto se ocekivalo i lepo saradjuje sa Kataijem.
Najbitnije je obuzdati Kangu. Ovaj tim ima znalce po krilima i ako ih Kanga bude hranio bice super, ako bude smarao sa sebicnim sutevima sa 30m sto je cesto radio nakon Krasnodara bice lose.

Link to comment

Mnogo ozbiljnija provera u sredu protiv Radnickog iz Nisa, tu ce morati mnogo bolje i angazovanije da igraju "drugopozivci". Ocekujem Bena u prvom timu, a mozda i Kangu na klupi makar na 15 minuta da odigra.

 

Katai - Ben - Spiridonovic ispred Tomane... to moze biti jako lepo za gledanje i efikasno, sto je bitnije.

Link to comment
19 minutes ago, harper said:

Sanogo izgleda bolje nego na pripremnim utakmicama, konacno u manevru imamo defanzivnog veznjaka koji zna da posalje dobro tempiranu loptu napred.

 

ih pa isto to si pisao i za Canasa posle prve utakmice, pa ništa

 

to su više želje nego realnost, i to je ok, ali taj pas Sanoga tek treba da vidimo u pravim utakmicama. defanzivno je svakako konretniji od Canasa, to je apgrejd. ali čeka ga pogibelj od sezone ako bude sam držao defanzivno celu sredinu

Link to comment
9 minutes ago, levi said:

 

ih pa isto to si pisao i za Canasa posle prve utakmice, pa ništa

 

to su više želje nego realnost, i to je ok, ali taj pas Sanoga tek treba da vidimo u pravim utakmicama. defanzivno je svakako konretniji od Canasa, to je apgrejd. ali čeka ga pogibelj od sezone ako bude sam držao defanzivno celu sredinu

 

Kanjas je imao trenera kojeg nisu zanimali vezni igraci sposobni da gurnu loptu napred.

  • +1 1
Link to comment

Ja nemam mnogo primedbi.  Moj utisak je mnogo vise pozitivan nego negativan.  Lopta se brzo krece, igra se na prvu, posed lopte je veliki, kada se izgubi brzo se povrati, malo losih dodavanja.  Ono sto nedostaje su zavrsni pasovi i realizacija.  Kada je Katai u igri, stvaramo sanse u kaznenom prostoru.  Bez njega, toga jedva da ima.  Kanga i Ben to mogu da promene.  Tomane je vredan, trudi se, koristan je, ali tesko ulazi u sanse i jos teze daje golove.  Moj favorit je Boaci ali njega hoce da prodaju a ima i probleme sa povredama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...