Jump to content
IGNORED

Nekretnine


MrX

Recommended Posts

To se ne dešava, MUP ne dostavlja informacije Poreskoj upravi i to se sigurno neće promeniti u narednom periodu.

Edited by napadaj
  • Hvala 2
Link to comment

moj ortak koji živi vrata do njih i ima istu gajbu, preslikanu, je neke 2019. platio 145.000 /2000e/m2/, potpuno isto, bez ulaganja, otkupio kuhinju i nameštaj koji mu se sviđao i uselio.

 

niko normalan /čiste pare/ neće to platiti. 3000e/m2 je realna cena, znači do 250k.

Edited by Eleniko
Link to comment
On 12. 5. 2024. at 15:48, đorđe geprat said:

"vrtovi ceraka" je ova građevina desno. prva faza u izgradnji. ova građevina u izgradnji u sredini je obustavljena odavno. levo je već puštena u promet. iza te tri je nasuta silna zemlja na kojoj planiraju ovo čudo

 

edit: na google mapi se lepo vidi prva faza nasipanja. sada je to prošireno i poravnato.

zvao sam ih, kvadrat je relativno nizak jos uvek. Ne znam nisam pametan dal vredi upustati se u sve to...

Link to comment

prolazim gotovo svakodnevno tuda. da li je cena kvadrata za stan iste kvadrature ista bez obzira na lokaciju stana? ima stanova gde prozori gladaju jedan u drugi. ima stanova koji gledaju na kneza višeslava, ima onih koji gledaju ka avali ali je pitanje dokle će kada se tamo još dozida.

 

koja je cena?

Edited by đorđe geprat
Link to comment
24 minutes ago, Eleniko said:

moj ortak koji živi vrata do njih i ima istu gajbu, preslikanu, je neke 2019. platio 145.000 /2000e/m2/, potpuno isto, bez ulaganja, otkupio kuhinju i nameštaj koji mu se sviđao i uselio.

 

niko normalan /čiste pare/ neće to platiti. 3000e/m2 je realna cena, znači do 250k.

 

Na svu ovu improvizovanu strukturu, još deluje nepodnošljivo mračno, čak uzevši u obzir i mizeran broj prozora, sudeći po tlocrtu. Mora da je do gipsanih detalja.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kralj said:

 

Na svu ovu improvizovanu strukturu, još deluje nepodnošljivo mračno, čak uzevši u obzir i mizeran broj prozora, sudeći po tlocrtu. Mora da je do gipsanih detalja.

 

jeste mračnjikavo ali nije nepodnošljivo, mračan je kao prosečan vračarski salonac koji je dugačak 10 metara a sobe su široke tipa 2.5. ja sam se dosta iscimao sa prepakivanjem kada sam osmišljavao novi layout za salonac iz 1938 kod koga u nizu idu devojačka soba, spavaća soba, hodnik, salon pa još dve sobe paralelno iza svega toga. mislim da je ukupno 16 metara ili tu negde.

Link to comment

Ja se sad razmisljam o Pancevu. Tamo je kvadrat dzabe u odnosu na BG, otprilike duplo jeftiniji. Izdavanje nije bas neka cifra al u odnosu na ulozeno ok. A pre bih ziveo tamo nego po BG vukojebinama tipa Ledine za koje bih nekako skupio novac. Druga opcija je zaduzivanje za stan na kulturnom mestu tipa NBG al mi se ne robija narednih 10 godina.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Ja se sad razmisljam o Pancevu. Tamo je kvadrat dzabe u odnosu na BG, otprilike duplo jeftiniji. Izdavanje nije bas neka cifra al u odnosu na ulozeno ok. A pre bih ziveo tamo nego po BG vukojebinama tipa Ledine za koje bih nekako skupio novac. Druga opcija je zaduzivanje za stan na kulturnom mestu tipa NBG al mi se ne robija narednih 10 godina.

 

Onda bolje neko seoce izmedju Panceva i Zrenjanina ili Vrsca..Kuca, dvoriste i ceo svet u PM

  • +1 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...