Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

Zvalo me danas iz agencije vezano za depozit za otkazano putovanje. U prvoj varijanti pre nekog vremena su nudili vaučer u vrednosti depozita ili da sve pomerimo za drugi termin. Sada nude povrat depozita, a ne verujem da su dobili nagli napad dobrote.

Link to comment
On 26.5.2020. at 10:37, Lucia said:

Nemam reci zaista, osim sto me nista vise ne cudi:

 

https://nova.rs/drustvo/er-srbija-zarobila-sestoro-srba-na-aerodromu-u-frankfurtu/

 

Malo i Nova preteruje sa klikbejtom, bombastičnim naslovima, i nepotpuno tačnim sadržajem. Vidi se i na slici da su to "stand by" karte sa kojima mesto nije zagarantovano.

Nemojte me shvatiti pogrešno, mislim da Air Serbia u ovim uslovima uopšte nije ni smela da izdaje takve karte, a i kad već jeste, nije sve urađeno kako treba čim su se ovi ljudi našli u situaciji u kojoj jesu... ali ne sviđa mi se kako Nova izveštava.

Link to comment

Има ли икаквих шанси да Македонија отвори границе пре 15ог?

Нек ми да неко мрву наде, умрећу :sad:

Link to comment

Ja sam negde cuo/video da sa Srbijom i Albanijom otvaraju 1. juna, al me mrzi da kopam da vidim gde. Meni treba koridor do Grcke 17. jula, i ako moze da radi kafana u Mrzencima.

Link to comment
12 hours ago, Delija67 said:

Ja sam negde cuo/video da sa Srbijom i Albanijom otvaraju 1. juna, al me mrzi da kopam da vidim gde. Meni treba koridor do Grcke 17. jula, i ako moze da radi kafana u Mrzencima.

još pre petnaest dana je to dogovoreno

Link to comment

Hrvatska neće otvoriti granicu za Srbiju

Quote

 Napravili smo plan po kojem bismo izmenili odluku o privremenoj zabrani prelaska granice za državljane niza zemalja, za turizam. To bi se odnosilo na Sloveniju, Mađarsku, Austriju, Češku, Slovačku, Estoniju, Litvaniju, Litvaniju, Poljsku i Nemačku - rekao je Plenković

 

Link to comment
13 minutes ago, radisa said:

Meni treba do 20.06...

 

Vidim ja da cu ove godine u Sokobanju i na Kop...:(

Moš u bosnu

od ponedeljka zvanično otvaraju granicu sa srbijom

Link to comment
2 hours ago, radisa said:

Meni treba do 20.06...

 

Vidim ja da cu ove godine u Sokobanju i na Kop...:(

Trebalo bi da od 15. 6. moze do Grcke kroz Bugarsku.

Link to comment
On 28.5.2020. at 14:34, renne said:

Hrvatska neće otvoriti granicu za Srbiju

 

Wtf, zar nije već otvoreno za sve zemlje u turističke svrhe? Ja sam tako tumačila ono prvobitno, ali vidim sad na https://travelbans.org/europe/croatia/

Quote

EU citizens are allowed to enter/exit Croatia in case of economical, business or tourist activities (confirmed by documents such as reservations). 

Znači samo za državljane EU.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...