Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

17 minutes ago, radisa said:

Maheem, :hail:

 

Interesantno de te do Mađarske nisu nigde dirali niti testirali... Pa i da Mađari nisu drndali... I onda, naravno naši... Ko će kome, ako ne svoj svome... :(

onaj carinik još nedelju dana neće moći sebi da oprosti što je na kraju ipak pustio klepio maheema bez da ga je klepio barem 50 eura

Link to comment

Bravo Makso! 

 

2 hours ago, maheem said:

U 19h odrađujem Wim Hofove vežbe disanja, bol u telu nestao, nos se otpušio

 

Bukvalno pre nego sto sam procitao tvoj post razmsiljam da krenem sa ovim vezbama i gledam upustva... It's a sign!

 

Jebena neizvesnost mi pritiska psihu.

Link to comment
5 minutes ago, mustang said:

opljackali ga

bar ne mora sad dve nedelje u kuci

:lolol:

imao sam neki osećaj da će mi reći: ooooo pa to ne važi za vas koji ste se vratili pre nego što je odluka stupila na snagu.

Link to comment

Mi planiramo na leto u Srbiju na 2 meseca, ali tu vise nemamo zdravstveno osiguranje. Da li iko ima pojma kako to regulisati, a da ukljucuje neko osiguranje od virusa? Imamo one plave EU zdravstvene kartice, ne znam da li su one od bilo kakve pomoci. Verovatno je pametnije da zovem RZZO nego da vas smaram ovde...

Link to comment
Mi planiramo na leto u Srbiju na 2 meseca, ali tu vise nemamo zdravstveno osiguranje. Da li iko ima pojma kako to regulisati, a da ukljucuje neko osiguranje od virusa? Imamo one plave EU zdravstvene kartice, ne znam da li su one od bilo kakve pomoci. Verovatno je pametnije da zovem RZZO nego da vas smaram ovde...

Milslim da ce sad sva (putna) osiguranja da imaju klauzulu koja iskljucuje pandemiju/covid.

EHC koliko znam ne rade posao u Srbiji.

Vidi da li mozda ima neki ugovor u medjusobnoj zdravstvenoj zastiti izmedju Poljske i Srbije - UK npr. ima, na osnovu nekog ugovora sa SFRJ iz 60-ih.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
  • Hamlet Strašni changed the title to Putovanja i odmori u godinama Korone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...