Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

27 minutes ago, Shitgenstein said:

 

A gde živi on, dal je taj pasoš holandski?

 

Ja imam EU pasoš al ne živim tamo, nemam prebivalište, ne znam jel to kurcu vredi u ovom slučaju? Mada mislim da ću dočekati Grčku svejedno.

 

On zivi u BG, ima hrvatski pasos, a ziveo je u Holandiji 4-5 godina.

Link to comment

Jel ima neki pregledan i jednostavan sajt na kome su informacije za sve zemlje sveta poput otvorene/zatvorene granice, avio saobracaj itd sve u jednom? 

Link to comment
Jel ima neki pregledan i jednostavan sajt na kome su informacije za sve zemlje sveta poput otvorene/zatvorene granice, avio saobracaj itd sve u jednom? 
Ako napraviš biće [emoji38] situacija se menja iz dana u dan, sata u sat ponekad i ništa što može biti jasno u jednoj zemlji mora da bude tačno ulazeći u tu zemlju. O izlasku možemo/moramo još popričati...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

@Tsai

 

vidi da li je ovaj sajt dobar

 

On 28.5.2020. at 0:23, vladavsnarod said:

Travelbans.org provides access to measures and global travel restrictions taken by governments. Our information includes country travel restrictions, flight restrictions, the requirement of COVID- 19 certificates, quarantine measures and vaccination. 

 

https://travelbans.org/

 

Link to comment
2 hours ago, Delija67 said:

Jedino sto podaci nisu tacni ili nisu azurni

Htedoh isto da kazem, izgleda mi takodje i nepotpuno za neke zemlje

Link to comment

Zena i ja dali koroni fore do 25.6. da se "izjasni" da li ce biti drugog kruga. A onda cemo na osnovu toga juriti nesto posle 10.7. prvi deo jula je vec organizovan, samo je pitanje da li ce se realizovati :D

Link to comment
34 minutes ago, Milosh76 said:

Zena i ja dali koroni fore do 25.6. da se "izjasni" da li ce biti drugog kruga. A onda cemo na osnovu toga juriti nesto posle 10.7. prvi deo jula je vec organizovan, samo je pitanje da li ce se realizovati :D

 

Drugog kruga gde tacno? Tu i tamo se situacija primirila ali globalno prvi krugTM se tek zahuktava.

 

 

Edited by CPP
Link to comment

Ako neko planira kolima za Grcku preko Bugarske, u nedelju ce biti SAT patrola do Tasosa.

Alvirovic je rekao da ce odraditi patrolu i preko Makedonije.vrlo skoro.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...