Jump to content
IGNORED

Putovanja i odmori u godinama Korone


čekmeže

Recommended Posts

37 minutes ago, SNARC said:

Evo gledao bas..lik sa detetom od devet meseci, krenuo da saceka otvaranje granice i ode na more.

 

:covid19:

 

 

деветн''есте, деветн''есте, ковид ударијо,

двајесте, двајесте, Србин победиојо.

:s_w:

Link to comment

Nema veze sa Grckom, al ajde da napisem kratko kako je u CG.
Proveo vikend u 4* hotelu polupansion 33€ per capita, za dvije djece free.
Petak hotel poluprazan u subotu se napunio mahom Pidgoricani i par seminara.
Plaza rasiris se na 20m sa svake strane nema nikog. Bazen lagano se madju lezaljke i kad je “guzva”. Uvece malac divlja trotinetom po setalistu gdje je obicno guzva.
Stvarno je bilo uzivanje uz dan do 21h, zalazak sunca u 20h.
Hrana, modifikovani svedski stolovi, gdje ti osoblje stavlja u tanjir i dodaje. Pola lokala nije otvoreno, terase koje su otvorene skoro pa prazne, lezaljki na plazama NEMA.
Meni je ovo bilo rajski, mada znam da ce nam svima u Cg do i faktura za ovaj raj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Na poslu nam drnda radio i danas su išle ovako vesti na 202

prvo je bilo da se u Grčku može ući samo na Evzoniju, kroz Makedoniju tranzit

Posle je bilo da ne može u Grčku kroz Makedoniju ali može kroz Bugarsku

Poslednje što sam čuo je da ne može ni kroz Bugarsku.

Link to comment
11 minutes ago, milfisland said:

Nema veze sa Grckom, al ajde da napisem kratko kako je u CG.
Proveo vikend u 4* hotelu polupansion 33€ per capita, za dvije djece free.
Petak hotel poluprazan u subotu se napunio mahom Pidgoricani i par seminara.
Plaza rasiris se na 20m sa svake strane nema nikog. Bazen lagano se madju lezaljke i kad je “guzva”. Uvece malac divlja trotinetom po setalistu gdje je obicno guzva.
Stvarno je bilo uzivanje uz dan do 21h, zalazak sunca u 20h.
Hrana, modifikovani svedski stolovi, gdje ti osoblje stavlja u tanjir i dodaje. Pola lokala nije otvoreno, terase koje su otvorene skoro pa prazne, lezaljki na plazama NEMA.
Meni je ovo bilo rajski, mada znam da ce nam svima u Cg do i faktura za ovaj raj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Kad vec svejedno placas bar si ga iskoristio.

Link to comment
1 hour ago, SNARC said:

 

 

Evo gledao bas..lik sa detetom od devet meseci, krenuo da saceka otvaranje granice i ode na more.

 

Moj Uros ima devet meseci i pre bih sebe za dupe ujeo nego krenuo negde sa detetom dok nije sve full provereno.

 

Srbi u kombinaciji sa alkoholom, oruzjem ili primorjem cine uvek mucnu i odurnu pricu.

Haha, kaze budala "ovde ima starih, bolesnih i male dece".

Bravo kralju!

I trazi hitnu reakciju srpskog ministarstva unutrasnjih (wtf?) poslova... na granici izmedju Bugarske i Grcke... 

E pa druze, ako ti Neša iz Beograda ne pomogne, nece niko.

Link to comment
2 minutes ago, Djuro said:

Haha, kaze budala "ovde ima starih, bolesnih i male dece".

Bravo kralju!

I trazi hitnu reakciju srpskog ministarstva unutrasnjih (wtf?) poslova... na granici izmedju Bugarske i Grcke... 

E pa druze, ako ti Neša iz Beograda ne pomogne, nece niko.

 

Dao bih im ja hitnu reakciju. Malo od MUP-a u formi zatvora, malo od socijalnih sluzbi u formi krivicne prijave zbog svesnog dovodjenja dece u zdravstvenu opasnost. Pa. pizda vam materina glupa i neodgovorna.

Link to comment
Quote

"Ima nas sve više i više na granici. Ljudi su u očaju", naveo je Milanović.

 

I ovaj lažni zaštitnik građana:

 

Quote

Kako se navodi u saopštenju, Pašalić je potom zamolio kolege ombudsmane u Bugarskoj i Grčkoj i našu ambasadu u Atini, da u skladu sa svojim nadležnostima, hitno reaguju i pomognu ovoj grupi građana, u kojoj se nalaze i roditelji sa bebama.

 

Meni ovde nešto izmiče: što ne priznaju da su ispali budale, okrenu se i vrate se nazad kako su i došli?

Link to comment
6 minutes ago, Djuro said:

Haha, kaze budala "ovde ima starih, bolesnih i male dece".

Bravo kralju!

I trazi hitnu reakciju srpskog ministarstva unutrasnjih (wtf?) poslova... na granici izmedju Bugarske i Grcke...

 

nathan fielder GIF

Link to comment
Quote

"ZBOGOM GRČKA ZAUVEK" Ispovest turiste koji je uzalud prešao 1.600 kilometara: Bili smo im verni u najtežim vremenima, a evo kako nam vraćaju

:lolol:

evo kako nam vracaju!!! :mad:

Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

chekaj oni i sad sede na granici i chekaju?

Quote

IGOR MILANOVIĆ SA GRČKE GRANICE ZA KURIR: Oko 200 Srba čeka satima na suncu s decom u automobilima

 

 

sad je vec izvesno? mislim generalno, da nas ni hrvatska nece pustati. znaju svi vise od nas kakvo je stanje i kakvo ce tek biti ovde.

kme

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...