Jump to content
IGNORED

Otvaranje


Ravanelli

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    18

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • ToniAdams

    12

  • Frank Pembleton

    11

9 minutes ago, gospa buba said:

moze i iz konzerve, pravila ja 2x po 2 razlichita recepta, jedan uspeo, jedan nije, zaboravila koji je koji :ph34r:

 

neka nas isteraju odavde ako ne odemo sami :s_p:

u pravu si, mesni lobi :mad:

7 minutes ago, harper said:

 

Instaliraj Wolt i donece ti ga kuci iz nekoliko razlicitih restorana.

nemam ovde gde sam bas tu opciju, mada fakat ima drugih deliverija, al kod falafa mi bas megabitno da bude tek strpan u leba il jufku, kad se oladi nije mi to to.

Link to comment
4 minutes ago, ToniAdams said:

u pravu si, mesni lobi :mad:

nemam ovde gde sam bas tu opciju, mada fakat ima drugih deliverija, al kod falafa mi bas megabitno da bude tek strpan u leba il jufku, kad se oladi nije mi to to.

 

17 Best Tacoma Caterers | Expertise

 

Jeste malo daleko ali ime bi trebalo da ti uliva poverenje.

Link to comment
6 minutes ago, ToniAdams said:

u pravu si, mesni lobi :mad:

nemam ovde gde sam bas tu opciju, mada fakat ima drugih deliverija, al kod falafa mi bas megabitno da bude tek strpan u leba il jufku, kad se oladi nije mi to to.

 

Da, zaboravio sam na to. Usvojio sam da si u Beogradu a, sto rece Shitgenstein, sve sto ovde narucis stize brzo i uglavnom u istom stanju u kojem je i u kafani. Bar je to moje iskustvo, odvalis se od narucivanja poslednjih nedelja.:dry:

Link to comment

Naime, prema najnovijem kalendaru, ovo bi mogla biti dinamika vraćanja iole normalnom životu.

Od ponedeljka 4. maja mogli bi sa radom početi kafići i restorani, u zatvorenom delu biće obavezna upotreba maski, a na otvorenom distanca.

Od 4. maja biće dozvoljeni sportski treninzi u grupama na otvorenom.

Od 8. maja počeće da saobraća javni gradski prevoz, međugradski i železnički saobraćaj.

Od 8. maja počinju da rade tržni centri, od 11. maja vrtići i produženi boravak za decu do 4. razreda.

* Od 18. maja biće pušten avio-saobraćaj.

Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Crni Harpere, izneće te kranom kad prođe Korona :huh:

 

Jok. Nisam nabacio ni sto grama od pocetka krize. Hoce zena da me ubije, ne razume kako mi uspeva.:D

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Jok. Nisam nabacio ni sto grama od pocetka krize. Hoce zena da me ubije, ne razume kako mi uspeva.:D

U redu, onda će i ova žena da te ubije! 

Link to comment
4 minutes ago, Glass Joe said:

Naime, prema najnovijem kalendaru, ovo bi mogla biti dinamika vraćanja iole normalnom životu.

Od ponedeljka 4. maja mogli bi sa radom početi kafići i restorani, u zatvorenom delu biće obavezna upotreba maski, a na otvorenom distanca.

Znaci u zatvorenom ce da se ispijaju kafe i jede hrana osmozom?

Al dobro, bitno je da se namire drugari, finansijeri i "navijaci", da se vrte pare, a uostalom i nece inspekcija sigurno da se drzi zakona ko pijan plota. Govna.

Link to comment

Naizgled glupo pitanje: da li bi i međugradski prevoz morao da se drži pravila o jednom mestu na "duplom sedištu"? U teoriji bi trebalo, ali im se onda ne isplati da voze :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...