Jump to content
IGNORED

Otvaranje


Ravanelli

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    18

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • ToniAdams

    12

  • Frank Pembleton

    11

ma ne dirajte mi muza mog slatkog najboljeg! :wub:

nista sladze nego kad otvori okice a ja mu kazem “zdravo ljubavi” a on se samo sanjivo nasmeje. ijaoooooooooo da ga momentalno udavimO

 

 

prva stvar ce biti manikir pa restoran fogo de chao. da sa ubijem od janjetine i rostilja i da varim pooolaaaakoooo

 

 

 

Link to comment



 

Pitanje za doktora kona, sta radimo mi sto smo se navukli na maske kad sve prodje hocemo moci da ih nosimo i dalje
 
ih, kolko za 2 nedelje ti i ja cemo biti za nekog drugog doktora :hihi:

nameravam da drzim distancu i opremu i da se vadim na stare i bolesne :s_p:



sent from bubamoto

Link to comment
23 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kad mislite da su zdravstveno bezbedne posete licima 65+  

konkretno roditeljima, koji su relativno dobrog opšteg zdravlja, ako se zanemari hipertenzija.

uh.

pranje ruku čim dodješ, uz masku i 1 odmak (terasa, bašta, otvoren prozor). 

meni firma omogućava da do kraja maja radim naizmenično od kuće i u kancu po nedeju dana, pri čemu ću imati organizovan prevoz koji nije gsp i biti sama u kancu u nedelji kad idem na posao.

imam utisak da ti po prirodi posla mingluješ mnogo više nego ja, i to je objektivno veći rizik.


p.s. druge socijalne kontakte i dalje planiram da držim na minimumu, upravo zbog roditelja.

Edited by pt 2.0
Link to comment

Kada se planira puštanje  seniora u javni život? Dokle će ljudi da budu zatočeni? Možda neko od njih ima potrebu da ode  kod doktora koji se ne bavi koronom?  Da odu kod frizera i sl?

Edited by Arkadija
Link to comment
7 minutes ago, Arkadija said:

Kada se planira puštanje  seniora u javni život? Dokle će ljudi da budu zatočeni? Možda neko od njih ima potrebu da ode  kod doktora koji se ne bavi koronom?  Da odu kod frizera i sl?

 

Mislim da je rečeno ukidanje vanrednog stanja povlači za sobom stavljanje van snage zabrane kretanja za starije, ali da ostaju preporuke da se maksimalno izbegavaju kontakti.

Edited by Halvard
Link to comment
10 minutes ago, Halvard said:

 

Mislim da je rečeno ukidanje vanrednog stanja povlači za sobom stavljanje van snage zabrane kretanja za starije, ali da ostaju preporuke da se maksimalno izbegavaju kontakti.

Ok, nisam to videla.

Link to comment
Corona-Virus-Shoot-Infographic-1.png
 
Mene ceka ovako nesto, ne znam dal ce to moci tako
E jel imaš info, jel produkcije kreću, imam "zainteresovana lica" koja su "na čekanju"



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Cuo sam da krecu madjari, a kod nas jos ne znam. Mi smo prekinuli pripreme kad je uvedeno v. stanje, ameri su otisli a dobijamo memo svakih 15 dana da "vidimo se pocetkom juna" sto u principu ne znaci nista. Nemam pojma, kapiram da ce nesto da krene ubrzo, ako nista onda sve one reklame i reklamice sto su bile planirane za mart april maj

Link to comment
Cuo sam da krecu madjari, a kod nas jos ne znam. Mi smo prekinuli pripreme kad je uvedeno v. stanje, ameri su otisli a dobijamo memo svakih 15 dana da "vidimo se pocetkom juna" sto u principu ne znaci nista. Nemam pojma, kapiram da ce nesto da krene ubrzo, ako nista onda sve one reklame i reklamice sto su bile planirane za mart april maj
Reklame mogu jbga to će da se skocka...
No ove druge stvari nisu tek tako da pokreću "bez garancija"



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...