Jump to content
IGNORED

Otvaranje


Ravanelli

Recommended Posts

Mene kafići i restorani videti neće još.ohoho.  Ne zbog mene već zbog mog muža. Doduše, nisam ni ja u cvetu mladosti :dry:.

Za neka druženja na otvorenom i na pristojnoj distanci , to može da počne kol'ko sutra.

Link to comment
  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    18

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • ToniAdams

    12

  • Frank Pembleton

    11

Uhhh teško pitanje ovo oko starijih osoba.
Ne znam šta bih rekao, shvatam da je opasnost velika.
Ja imam specifičan slučaj, pa kevu nisam video 2 meseca.
Verujem da je nagon da se "sedne i popriča" mnogo veliki, no posledice mogu biti tragične...
Sve to zavisi i u kojoj meri su ti stariji izolovani. Ako ovi "relaksiraju mere" i ka njima i oni počnu da idu po samoposlugama itd. onda izolacija ne postoji svakako.
Verovatno zavisi od slučaja do slučaja, i najbitnije je kakve posledice izolacija ostavlja na te 65+...
Ako su oni izgurali dobro, nema razloga da se ne nastavi dosadašnji režim...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 30.4.2020. at 14:16, Halvard said:

Mislim da se odustalo od tog zahteva da se nose maske u kafićima.

 

Odustalo se od svega i to je svima jasno. Kada budu krenuli da puštaju javni prevoz i kafiće, prvih par dana ćemo se na forumu samo krstiti rukama i nogama nad fotkama koje će pristizati sa terena.

Link to comment

Mi smo došli kod grenisa. Zdravi smo svi 100% a oni su počeli psihički da pucaju bez unučića, posebno što ih je beba zaboravila s obzirom da ih nije video 1/3 svog života. Sad smo ovako na okupu pa šta nam bog da. Naravno, kad izlazim negde, nastavljam da nosim masku i rukavice i ne sedim nigde ni sa kim niti se cmačem itd.

Link to comment

Ja cu u karantin kad se vrnem a posle toga sve normalno, mamu i babu ionako retko vidjam pa cu sacekati neko vreme do sledeceg vidjenja, tazbinu cemo vidjati vanka, masku u market, jedino ce kafana da saceka malo. Omiljenoj kafani cu da uplatim mesecnu svotu koju potrosim tamo bez svracanja. Sa drugarima bez distance ako i oni to žele.

Komšije će pomoći oko sexa jer klince nećemo voditi u tazbinu :/

Optimista sam, nadam se da je gotovo sa virusom pa od juna sve redovno.

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

 

Odustalo se od svega i to je svima jasno. Kada budu krenuli da puštaju javni prevoz i kafiće, prvih par dana ćemo se na forumu samo krstiti rukama i nogama nad fotkama koje će pristizati sa terena.

 

Sad je valjda aktuelno da moraš da uđeš u kafić s maskom, ali možeš da je skineš kad se smestiš za sto. Konobari moraju da je nose stalno.

 

Čitam ove instrukcije za ustanove, to je sve samo spisak lepih želja. Mislim, sve to ima smisla i logike, ne kažem da treba drugačije, ali realno kad pogledaš, pola radnog dana će ti proći u čišćenju i dezinfikovanju ako se budeš pridržavao svih mera, ne znam koliko je to održivo na iole duže staze.

Link to comment

Krenuo u teretanu jer nema uopste mnogo ljudi za sad, nadam se da ce tako i ostati jos par meseci dok se ne uradim za leto. Trcanje i bajs nisam ni stopirao otkako su uvedene mere. U kafice sam isao jako retko unazad godinama a na restorane bio navucen zbog klope, tu ce morati kocnica.

 

Rukovanje izbegavam kad se setim, kad se omakne - jebat' ga.

Link to comment
8 hours ago, ToniAdams said:

gledaj kung fu filmove i nabadaj R-a  pa ces biti najaca kad se zavrsi, ko oldboj. 

 

moram da ga negujem, on je nas primary benefactor :)

 

ja pravim trenutno sicu...posle cemo se mlatimo, sjebali smo krevet pre neki dan, pa sam morala da se latim cekica

Link to comment
42 minutes ago, Halvard said:

Čitam ove instrukcije za ustanove, to je sve samo spisak lepih želja. 

Stigao mail iz vrtića da od 11.05. počinju opet da rade i spisak mera koje će morati da se preduzimaju, što oni tamo što roditelji. Čitala sam do "održavanje distance od 2 m između dece". Moj se svakako ne vraća u vrtić skorije, to isto traže da se izjasnimo. 

Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Stigao mail iz vrtića da od 11.05. počinju opet da rade i spisak mera koje će morati da se preduzimaju, što oni tamo što roditelji. Čitala sam do "održavanje distance od 2 m između dece". Moj se svakako ne vraća u vrtić skorije, to isto traže da se izjasnimo. 

Kako oni zamišljaju da se deca dinstanciraju na 2 metra međusobno? Da ih stave u neka balone?

 

jbt, jel' te gluposti piše neko ko nikad nije imao dec? Ili su mu decu čuvale guvernante?

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Da ih stave u neka balone?

Jao, daj leba ti vidi nek ti uzmu ideju :mad:

Kao one vazdušne lopte što ubaciš dete pa ga otisneš na jezerce. 

Posebno će biti veselo u privatnim vrtićima gde vaspitač maltene ne sme ni da podigne ton na dete. 

Link to comment
11 minutes ago, radisa said:

Kako oni zamišljaju da se deca dinstanciraju na 2 metra međusobno? Da ih stave u neka balone?

 

jbt, jel' te gluposti piše neko ko nikad nije imao dec? Ili su mu decu čuvale guvernante?

 

Izgleda neko ko nikad nije video decu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...