Jump to content
IGNORED

Otvaranje


Ravanelli

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    18

  • kud u maglu Simoviću

    13

  • ToniAdams

    12

  • Frank Pembleton

    11

1 hour ago, renne said:

I šta kažu, meriće temperaturu svakom putniku pre ulaska u bus :D

mislim, videcemo. ja se rachunam, kad otvore univerzitet, mene ce da vrate jedno mesec dana kasnije, a ja cu da idem peshke 2 sata dotamo, popijem kafu sama na livadi i peshke da se vracam 2 sata, to ce da mi bude fitnes. a onda da sedim kod kuce i da radim :s_p:

 

mislim, nas nece traziti do jeseni, samo da ne bi dali markicu, najvecu opsesiju tog izaslanika srpskog budzetskog poslodavca :lolol:

 

mislim, koncept u kom ulazim u bus a ne moram, taj ce da me vidi od septembra, kad pochne redovno obrazovanje

Edited by gospa buba
Link to comment
mislim, videcemo. ja se rachunam, kad otvore univerzitet, mene ce da vrate jedno mesec dana kasnije, a ja cu da idem peshke 2 sata dotamo, popijem kafu sama na livadi i peshke da se vracam 2 sata, to ce da mi bude fitnes. a onda da sedim kod kuce i da radim :s_p:
 
mislim, nas nece traziti do jeseni, samo da ne bi dali markicu, najvecu opsesiju tog izaslanika srpskog budzetskog poslodavca [emoji38]ol:
 
mislim, koncept u kom ulazim u bus a ne moram, taj ce da me vidi od septembra, kad pochne redovno obrazovanje
Vama je lako, vi imate Typo-a, šta će sirorinja raja
Link to comment
23 hours ago, borris_ said:

Svi imaju maske ali ova sto curi na tudji telefon, pogresno je nosi (mora preko nosa).

 

Ja ovo vidim na izuzetno velikom uzorku, recimo na oko 30% ovih sa maskama. Pomislio bih da je nemoguće da do sada nisu naučil, ali opet i predsednik je u tom fazonu, tako da ne znam.

Link to comment

Zar ne bi trebalo to merenje temperature da važi za međugradski prevoz? To donekle još ima logike. 

Zamišljam da se to sprovede u GSP-u, uz ulazak na jedna vrata, jedan po jedan, pa tačno taj autobus nikad ne bi pošao sa početne stanice :D

Link to comment

To sa autobusima im je teška glupost, čak i veća od one mogu kafići ali da se nose maske. 

 

Jedino rešenje je da ukinu mesta za stajanje i da povade određeni broj sedišta, što jelte opet nema nikakvig smisla. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...