Jump to content
IGNORED

SPC i njeni rituali u doba Korone


Ravanelli

Recommended Posts

8 minutes ago, Taihoskopija said:

 

 

Jeste, rekli su nekoliko puta nedvosmileno, jasno i glasno da je opasno i da je ponašanje visokog rizika, ali da nije njihov posao da sankcionišu i izdaju naredbe, to treba da rade nadležne institucije. 

 

OK, hvala na preciziranju, ja sam onda stekao pogresan utisak iz "prenosa".

Edited by Nesh
Link to comment
44 minutes ago, Anonymous said:

 

To će sad da bude zabavno. Ovi naši su u poslednje vreme uvek bili uz njih. Šta će sad?

Šta će da bude, ništa.

Putin >>>> RPC

SPC >>>> Vučić 

Link to comment
59 minutes ago, slow said:

 

Mislim da će leći na rudu i počeće da slušaju

naravno da hoce. sa koliko rechi se pishe pedeve. nema tu shta da se misli.

Link to comment
20 minutes ago, Valkyrie said:

Šta će da bude, ništa.

Putin >>>> RPC

SPC >>>> Vučić 

 

Sad ce, po svom obicaju, da uradi nesto potpuno nepovezano i nebulozno, na primer naredi da se psi konfiskuju i pretvore u hranu za macke.  Pa ce o tome da se prica tri dana i svi ce zaboraviti na SPC, pa ce onda doci neka druga budalastina da ljudi zaborave na pse, i tako dalje.

 

Smejem se samom sebi sto smo se iscudjavali 2008 kad se Dacic vratio na vlast kako nas svet ima kratko pamcenje. Pa osam godina od 2000 to je u glavama Srba ko od Big Banga do danas. Pamcenje je maksimalno 3 dana i cao, idealan scenario za ovu lazovcinu.

Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

naravno da hoce. sa koliko rechi se pishe pedeve. nema tu shta da se misli.

 

Nije samo PDV, tu je i zdravstveno i penziono koje im placaju gradjani. Ajd videcemo, jedino prihvatljivo je da pricescuju preko televizije, sve ostalo (razmaci, trojke pricescem i ostala zamajavanja) je katastrofa.

Edited by Nesh
Link to comment
5 hours ago, slow said:

Ne može. Gde si našao da se na njih ugledamo, u CG još vladaju komunjare bogoborci, daj neku demokratsku zemlju za primer

Ovde su zatvorili sve bogomolje (hrišćanske, muslimanske, jevrejske, budističke, ne prave pitanje) 23. marta, kao jedno od najbržih mesta širenja zaraze.

 

SaE

Link to comment

juče sam dijagonalno pročitao šta Grigorije kaže i on je genije naspram ostalih debila iz branše.

 

izgleda da će TEAM TASA pre ili kasnije morati da se odvoji od morona i da formira neku novu crkvu.

ja ću se prijaviti da budem šteca ili kako se već zove onaj klinac što drži knjigu i peva. :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...