Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

43 minutes ago, omiljeni said:

 

uf, jebemti  :wacko:

dolaziš iz inostranstva?

ja bih na tvom mestu bio sa decom i ženom. i preležali bi sranje skupa, ako već mora. a izgleda da ćemo mi svi to pre ili kasnije preležati, pa je bezveze da sad 2 nedelje živiš neki skroz lud život, a obrni okreni isto te čeka.

ali kapiram da je tu mnogo faktora u igri. kod nas niko nema astmu, bronhitis i slične stvari. ja sam prestao da pušim pre 6-7 godina pa ni to više nije dodatni rizik.

i moraš imati plan za decu ako skontaš da ti se stanje ozbiljno pogoršava i da ćeš morati u bolnicu...

užasna je situacija, ali treba razmišljati hladne glave i donositi racionalne odluke, bez straha ako nema realnog osnova.

da, mislim da mi je nemoguće biti kod kuće u karantinu a i porodica to ne želi. moram razmisliti šta mi je činiti...aj da ne smaram sad na ovoj temi.

Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

da, mislim da mi je nemoguće biti kod kuće u karantinu a i porodica to ne želi. moram razmisliti šta mi je činiti...aj da ne smaram sad na ovoj temi.

Izrentaj ONU gajbu sa airbnba, tamo kod Požege u planini

Jedinstvena prilika 

Edited by Ravanelli
Link to comment
HRT 3 kazu da kida sa programom

komentar he kao da su 5 godina unazad pripremali nastavu putem televizije

kida. kod nas najbrzi programeri, bez tendera i javne nabavke nocas kuju sve za sutra. videcemo kako ce da ide. shkola se javila da uz drzavni ima i neku svoju navodno platformu. a razredna shalje brojeve zadataka na vajber, reshavaju slikaju i tako redom.

 

fakultetima rekli ko vas jebe smislite neshto na guglu.

 

@ajatolah. pratim 1 situaciju o uslovima svega za roditelje dece sa posebnim potrebama i tnp, koji su od jutros potpuno zaboravljeni. ishlo je nekoliko intervencija ka medijima i vladi, neke odluke ce biti donete. pratim i javljam.mislim da nece biti problema, ili bar nece biti nerazumno. tebe ce oglodati svakako :D

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
14 minutes ago, maheem said:

:lol sad razmisljam da ne idem uopste doma

 

da si Pantela, Kokeza ili neka druga zvezdina sns vedeta lepo bi te odmah testirali i za par sati znao šta ti je činiti, a ovako otčami 14 dana u nekom budžaku :fantom:

Link to comment
10 minutes ago, gospa buba said:

@ajatolah. pratim 1 situaciju o uslovima svega za roditelje dece sa posebnim potrebama i tnp, koji su od jutros potpuno zaboravljeni. ishlo je nekoliko intervencija ka medijima i vladi, neke odluke ce biti donete. pratim i javljam.mislim da nece biti problema, ili bar nece biti nerazumno. tebe ce oglodati svakako :D

 

sent from bubamoto

Hvala puno. Nama se već javila Uroševa učiteljica, i rekla da će nam slati neke zadatke za rad kod kuće, kao i da će tražiti od nas da vraćamo urađene zadatke, kao i da ga slikamo dok ih radi. Usput smo izgleda i našli nekog momka koji je spreman da dolazi da radi sa njim, samo da nas ne sjebe policijski čas.

Link to comment
5 hours ago, Redoran said:

Da li je iko od vas realno sposoban da kod kuće završi bilo šta od posla dok vam pola mozga premotava scene iz "12 majmuna" a druga polovina grozničavo smišlja odgovor na šest novih pitanja koja su stigla u prethodna dva minuta?

Ne, ja radim noću, kad klinac spava (leže svake večeri u 8 i tako će biti do srednje škole :hitler:).

Inače, imamo veliko dvorište, 4 kučeta, baštu koju treba zasaditi, posla oko sređivanja dvorišta (više voli da "pomaže" nego sve tablete i laptopove zajedno), jezero sa avantura parkom i avantura parkićem na 300 m od kuće pa se ne brinem kako ubiti vreme sa njim, više mi je frka da ću da se previše naviknem na celodnevno zujanje. :D

Link to comment
Just now, dùda said:

sad čuh da je nešto od tih hrvatskih sajtova za online nastavu danas hakerisano :huh:

 

 

Nece deca u skolu, pa to ti je... jos ce da ih vrate na analogno, u klupe.

Link to comment
8 hours ago, Redoran said:

Da li je iko od vas realno sposoban da kod kuće završi bilo šta od posla dok vam pola mozga premotava scene iz "12 majmuna" a druga polovina grozničavo smišlja odgovor na šest novih pitanja koja su stigla u prethodna dva minuta?

ja bukvalno imam tu situaciju se šest pitanja u dva minuta. doduše to je koncentrisano na tačno određeni deo dana, dva ili tri sata. srećna okolnost je što je većina pitanja debilna ili prosta za rešiti ili je varijanta nečega što sam već rešavao i rešio ranije, tako da mozak ne mora ni da se aktivira ili može da radi na minimumu minimuma. veći problem je što moram da kontrolišem i ono što drugi pišu i da stalno dajem neke usmene konsultacije, a u varijanti rada od kuće to će biti smaračina sa raznim mesindžerima, biće sporije i podrzumeva kucanje umesto razgovora, sa sve ćerkom od 5 godina koja se mota okolo.. biće veselo.

Edited by Ted
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...