Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

15 hours ago, Ravanelli said:

Chandra, pakao je stavljen kao sala. Tipa aaa moracemo da provodio sve vreme sa malim djavolima dok vrtici ne rade

 

Nisam stvarno ocekivao da neko ima probleme na nivou ruskih vojnih zarobljenika u ww2

 

Kisela sala. :) Nije problem "na nivou ruskih vojnih zarobljenika u ww2" i bilo bi zapravo lepo provoditi vreme u kuci s decom da ne moram uz to i da radim puno radno vreme. A moram. I kako moj posao zavisi 99% od mene, nema ni fejkovanja, ni prokrastinacije.  O raznim tehnickim issues koje sve usporavaju da ne pricamo.

 

S druge strane, ko sto rekoh, sigurno zavisi od deteta, uzrasta i faze. 

 

 

15 hours ago, Tihajeza said:

 

Naravno da ne mogu da dozvolim produktivnost od 2%. Zato sad sedim i radim, pa dokle izdržim. Svejedno, nije pakao.

 

Drago mi je, najiskrenije, da neko sve to moze da postigne. Nadam se da ces izdrzavati bez problema do kraja ovog sranja.

Link to comment

bogme, korporativni parkinzi su odlični

prazni, ravni, super za fudbal i šutanje i trčanje

 

pre toga prepodne proveli na druškoj gori šetajući po nekim vukojebina stazama

 

sutra kupujem par komada drveća i možda neke žive ograde da posadim

 

jedino mi je sranje za klinca što nije video drugo dete već nedelju dana, a jako je društven

Link to comment

Stigao dopis od direktora gimnazije, u njemu se pominje digitalno vršnjačko nasilje. Ne znam da li potencijalno ili se desio neki slučaj al živ nisam da vidim facu ministra prosvete kad bude čitao o tome :lol: 

 

Link to comment

iz ministarstva to i dolazi, ne nuzno od njega, samo ga direktori i pp sluzbe prepakuju u smernice za nas narod.

 

nama doshlo iz osnovne pre nedelju dana, a u srednjoj psiholog zove decu po telefonu, druzi se i caska, kako ti je sve i te stvari.

Link to comment

Ma pretpostavio sam, svejedno mi je ova slika u glavi:

- ministre došlo je do vršnjačkog nasilja protekle nedelje

- pa kako kad je nastava online?!

- neke porodice nemaju dovoljno kompjutera, neki ucenici nemaju instaliran sav potreban softver pa dolazi do zadirkivanja

- pa kako zadirkivanje kad je sve online?!

- pa online zadirkivanje

-to može?! U majku im decju bezobraznu

Link to comment
On 28.3.2020. at 17:14, Ravanelli said:

Jedino mi je sranje za klinca što nije video drugo dete već nedelju dana, a jako je društven

Ja taman obećala starijem da ću ga malo izvesti kad mu napravim masku (što odlažem) kad on pita "a ako bude neke dece na igralištu, hoću li smeti da se igram sa njima"? :sad:

Link to comment

Mi smo u malo izdvojenom delu grada i oko nas i nema previše ljudi tako možemo nas dvojica da izađemo napolje (i tako smo zajedno ceo dan u stanu pošto ja radim od kuće). 

Daj šta daš, posle 17h povremeno izlazimo na terasu.

Prednosti života u predgrađu.

Link to comment

Dear All, its For those who are with children, this will keep you quite busy today. If you type an animals name into Google (on an iPhone or Android) and then press ‘View in 3D’. 
It brings up your camera and then 30 seconds later you have a tiger in your house! You can take a photo of the kids with them and they can walk around it. 

You can also find a:

Lion
Tiger
Cheetah
Shark
Hedgehog
Duck
Emperor penguin
Wolf
Angler fish
Goat
Rottweiler
Snakes
Eagle
Brown bear
Alligator
Horse
Shetland pony
Macaw
Pug
Turtle
Cat
Octopus
Dog
Golden Retriever.

Have fun for a while.

Link to comment

evo i ovde, moze nekom zatrebati...

 

kazu roditelji dece 8-12 godina koje znam i s kojima sam u kontaktu da se kod njih vrlo uspesno gleda red dwarf https://en.wikipedia.org/wiki/Red_Dwarf . ne znam ko je prvi poceo al brzo se prosirilo jer dete bilo zainteresovano. svi tvrde da deca uzivaju i traze jos. par ih je vec uvelo i knjige, sve zajedno je hit. s obzirom da nije bas nova serija, trebalo bi biti i nasih prevoda, bar se nadam...

Link to comment
On 28.3.2020. at 9:56, gospa buba said:

@ted. vec smo se dogovorili na nekom drugom topiku da postoje dogovori, stilovi i dogovori o stilovima, u kojima su ljudi srecni :hihi:

 

samo smanji na 50 hihi.gif

 

sent from bubamoto

probao. novčana kazna je ukinuta. odnosno zamenjena sklekovima :D

 

danas odradio 20

Link to comment
probao. novčana kazna je ukinuta. odnosno zamenjena sklekovima [emoji3]

 

danas odradio 20

dobro si proshao biggrin.png

 

novo vreme nove mere. ima smisla :hihi:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...