Jump to content
IGNORED

Roditeljstvo, 2-8 Nedelja pakla


Ravanelli

Recommended Posts

moji u poslednjih nedelju dana gledali Tangled bar 3-4 puta. Rapunzel i Flynn Rider.

na hbo.go nema srpska sinhronizacija pa im pustim sa hrvatskom. danas marširaju po stanu, tapšu iz sve snage i skandiraju FLIN FAKIN, FLIN FAKIN, FLIN FAKIN

:wacko:

 

Edited by omiljeni
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

moji u poslednjih nedelju dana gledali Tangled bar 3-4 puta. Rapunzel i Flynn Rider.

na hbo.go nema srpska sinhronizacija pa im pustim sa hrvatskom. danas marširaju po stanu, tapšu iz sve snage i skandiraju FLIN FAKIN, FLIN FAKIN, FLIN FAKIN

:wacko:

 

Mani je hrvatska sinhronzacija u Tangeld vrhunska... Generalno, mnogo mi se više sviđa kad je za region njihova, a ne naša...

 

Recimo, za zaleđeno kraljevstvo je bila naša i bilo mi je onako, meh...

Link to comment

Nama vaspitačice napravile Viber grupu i saopšile da će svakog dana u 12h poslati zadatke za taj dan, teme za razgovor sa decom i pričicu (koje same pričaju i snimaju), a da između 18 i 19h pošaljemo feedback, 1 sliku i kratak komentar (da ne gušimo grupu).

 

Elem, prva tema, pravi dan - "Šta je korona virus? Zašto je opasno da izlazimo napolje" i još tako 10 pitanja.

 

Moje dete nema pojma šta se dešava, do sada je samo čulo za reč virus, ali mi ne pada na pamet da ga plašim drugim ljudima, boravkom napolju. Ne idemo napolje mnogo (samo oko zgrade), peremo ruke i to je to. 

 

Oko 18h počele da stižu slike. 50% dece crta i boji korona virus. Srećom, druga polovina poslala slike dece kako se igraju sa ljubimcima, igraju se i rade nešto drugo.

Link to comment
4 minutes ago, Ravanelli said:

gledam ovaj post iznad. sramota kako sam napismen i na čega klinkem "submit reply"

nemaš za čega da se stidiš.

Link to comment
10 hours ago, gospa buba said:

znachi timarv kakav kralj :rolf:

 

fololovala sherovala! jebeno strpljenje!

:rolf:

 

Dobar je i Jevtovic sa rimama

 

Link to comment

T(9) i drugarica vrsnjakinja raxmenjuju svaki dan meme s vucicem , nj scaty izbuljena fotka i "jel ucis", "vidim setas" itd i vriste od smeha i odgovaraju " ne vucijolo, ne ucim aleksandre"

Montiraju pse uz sliku pa isto "vidim setas"

 

Salje mi juce rezultate sa sajta love tester gde upises 2 imena i izbaci ti postotak koliko se vole. Ispalo da se ja i vucic volimo 46%, dobro je. Sve nas testirala na ljubav s vucicem :D

 

Sta ce deca, kad su ceo dan s roditeljima medjusobno komentarisu pa ne mozes skroz izbeci, ugl su stvorili pojam nekog apsolutnog gospodara i ludaka koji im ulazi u svaki segment zivota i kontrolise

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...