Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Од последњег извештаја до 15 часова тестирани су узорци 477 особе од којих je 115 позитивнo и  362 негативнo на нови корона вирус.

Link to comment
57 minutes ago, dvb-t manijak said:

e pa dame I gospodo, dosta je bilo zajebavanja:

zakljucak.thumb.jpg.6974f444a3214e4af6abef39d4f2f3d7.jpg

Jel ovo Brnabič odbila da potpiše il je to neki didžital signačjur.

 

Oko tople vode na sajmu, nešto pokušavam da se setim kako izgledaju tamo toaleti, mislim da je ono jedan čvor sa desetak lavaboa a nešto dalje desetak kabina sa vc šoljama. Sad ako tih čvorova ima više može jedan da se odvoji samo za tuširanje gde bi se na lavaboe stavile one protočne slavine sa grejačima što mogu da greju oko litar ipo vode na minut pa odate plastičnim  crevima do toalet kabina koje bi se u donjem delu zagradile i napravili kanalice odvodi do najblžeg slivnika. Ako su te protočne slavine krš možda neki jači protočni bojler koji bi opsluživao sve slavine. I najbitnija stvar organizovano kupanje, svi da imaju kupone za toplu vodu tipa 1 na tri dana, provereno za muške znam da može na sedam i duže :happy: za žene i specijalne situacije može i češće, kupanje na komandu ko u pravoj vojsci ide minut tople vode pa se zatvaraju slavinje onda minut sapunjaje onda opet minut tople vode za sapiranje. To bi na 10 kabina po 5 minuta za svakoga sa skidanjem, oblačenjem i sušenjem davalo "protočnost" od 100 korisnika na sat, ako bi se kuponi delili po teminima 2 x 2 sata dnevno x  x 7 dana x 100 ljudi  to bi bilo otprilike nešto manje od 3000 ljudi, ako ima više kabina onda i više termina i luksuza. Za dane između termina koristiti ona kineska kuvala za kafu ko ibrike i na hladnim slavinama tretirati samo neuralgične tačke. Mislim možda sam to malo nešto prevideo oko hidrodinamike ali može da se dotera i improvizuje u tom pravcu.

 

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, francuski sobar said:

Jneki jači protočni bojler koji bi opsluživao sve slavine.

 

Prc, za to ti treba dovoljno dobra elektro instalacija, koja nije iz '56.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...