Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

navodno se sprema uvođenje dodatne mere, obavezno nošenje maske

 

ništa od kompletne zabrane kretanja

 

A masku nemaš gde kupiti, znači ne možeš se kretati.

 

Think About It Reaction GIF by Identity

Link to comment

Jel vi imate utisak da se previse ljudi zajebava okolo po gradu, a trebalo bi da sedi kod kuce?

 

Ja ne, mada ne izlazim precesto, ali kad izadjem uglavnom su to likovi koji stoje u redu za apoteku/prodavnicu, i bude solidno automobila, ne znam kuda ce ti ljudi, ali u svakom slucaju mnogo manje nego u regularno doba.

Link to comment
4 minutes ago, April said:


Si siguran?
Ja nisam.

 

 

skoro da jesam, a vera mi je zasnovana isključivo na ličnoj proceni

 

 naravno, moguće je da sam u zabludi

Link to comment
3 hours ago, braca said:

 

Ti si zlonameran, ministar je zavrsio ekspres obuku i dobio znacku primernog vojnika...

 

Za koju se u ono vreme dobijalo odsustvo duze od Vulinovog sluzenja.

Link to comment
Ma da, ovo će funkcionisati u praksi...:rolleyes:
Koliko ce ti ljudi da potrose na gorivo samo.
Da ne pominjem mogucnost od zaraza na otvorenoj pijaci ne moze da bude nikako veca od njihovog smucanja nasim hodnicima, medjusobnim susretima i sve to u zatvorenom.
A vec o izboru prozvoda gde ne mogu ja da ih biram...hmmmm
Link to comment
Quote

Sledeći set mera kada je reč o suzbijanju virusa korona mogao bi da se odnosi na zatvaranje Ade Ciganlije, Košutnjaka i drugih većih šetališta i izletišta, saznaje "Blic". Mera koja predviđa karantin od 24 sata moguća tek pred Uskrs.

 

Link to comment
44 minutes ago, Deda Drda said:

1985. godina. Završna vežba posle obuke. Vežba je trajala 4-5 dana, ne sećam se, Makedonija, Krivolak, pustoš samo takva. Poslednji dan montirani veliki šatori, u njima tuševi sa toplom vodom. Voda iz kamiona cisterni, kako su je grejali nemam pojma, a bilo je to otprilike u ovo doba godine. Do kraja života sam im zahvalan što sam se okupao posle 4-5 dana. Tako je to kad komanduje neko ko ima pojma.

 

Kad organizuješ gradilište, prvo ga ogradiš a odmah posle praviš poljski WC (sad je lakše kad postoji TOI-TOI). Znaju se prioriteti.

 

Ako si bio leti na Krivolaku nije ti bilo potrebno da se greje voda, samo da se ostavi na suncu. Mogao si i u Vardaru da se kupas ako si mogao da podneses preterano vrucu vodu.:laugh:

Link to comment
Ponovo nema brašna kod mene u kraju. Aman opustošen.
Totalno, besmisleno, apokalipticno ludilo jednog umisljenog kretena.

Prodavci bukvalno padaju. Uzasnuta sam!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...