Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ima dosta lekara među zaraženim.
A ja nisam stekao utisak neke "ljutnje".
Cirkularno odgovaranje na pitanja nema smisla.
Šta mislite da bilo ko od njih može da vam kaže?
Brojke govore sve.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Mogu da kazu recimo sta je sa raspadom sistema o kojem prica gomila ljudi koji ima problem ovih dana, koji pokusavaju da odu do bolnice pa ih vrte u krug od jedne do druge. Ne moraju oni, moze bilo ko ko se bavi time. inace, kakvo druzenje pominju, gde se to ljudi druze? Najveci problem je sto je onaj psihopata uplasio ljude pa su nagrnuli masovno u prodavnice.

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ima dosta lekara među zaraženim.
A ja nisam stekao utisak neke "ljutnje".
Cirkularno odgovaranje na pitanja nema smisla.
Šta mislite da bilo ko od njih može da vam kaže?
Brojke govore sve.



... Shiit has hit the fan...
 

Koji kurac se pojavljuju uopšte?

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

Mogu da kazu recimo sta je sa raspadom sistema o kojem prica gomila ljudi koji ima problem ovih dana, koji pokusavaju da odu do bolnice pa ih vrte u krug od jedne do druge. Ne moraju oni, moze bilo ko ko se bavi time. inace, kakvo druzenje pominju, gde se to ljudi druze? Najveci problem je sto je onaj psihopata uplasio ljude pa su nagrnuli masovno u prodavnice.

+100000

Link to comment

Ovi zarazeni su verovatno oni sto su testirani pre 3-4 dana. Ako proradi ta laboratorija koja ce rasteretiti Torlak, dobicemo zaista dnevne izvestaje.

 

Ovo je za sada ocekivan rast, al je broj mrtvih mogao biti manji...

Link to comment
Mogu da kazu recimo sta je sa raspadom sistema o kojem prica gomila ljudi koji ima problem ovih dana, koji pokusavaju da odu do bolnice pa ih vrte u krug od jedne do druge. Ne moraju oni, moze bilo ko ko se bavi time. inace, kakvo druzenje pominju, gde se to ljudi druze? Najveci problem je sto je onaj psihopata uplasio ljude pa su nagrnuli masovno u prodavnice.
Pa taj koji će ti dati te informacije je u 16h...
Ne ovi...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ima dosta lekara među zaraženim.
A ja nisam stekao utisak neke "ljutnje".
Cirkularno odgovaranje na pitanja nema smisla.
Šta mislite da bilo ko od njih može da vam kaže?
Brojke govore sve.



... Shiit has hit the fan...
 

bogami stevanović nije imao ni masku ni rukavice i prilično je ljutito zgrabio one papirčine kad je završio rečenicu... to u svetlu onog pi ara o kome smo raspravljali pre neki dan.

mogli su da kažu da je broj veliki zbog jučerašnjeg zastoja... da su povratnici iz studentski domova počeli da idu kući... da još apeluju na disciplinu... šta znam, uvek ima šta da se kaže.

ovako deluje da nam se sprema neko žešće sranje.

Link to comment
6 minutes ago, Kampokei said:

Po onome sto je forum kolektivnom pamecu zakljucio, jucerasnji i danasnji broj novozarazenih bi pre mogao biti odraz ritma testiranja nego trenda zaraze u populaciji? 

 

Svima se cini da je broj umrlih veliki u relativno ranoj fazi epidemije. Nisam siguran, ali bojim se da je to zato sto je stanovnistvo u Srbiji loseg prosecnog zdravstvenog stanja (mislim da ne samo SLO i HR imaju duzi zivotni vek, nego cak i BiH i CG).

Bojim se da je pre svega zbog neadekvatnih nepostojećih procedura za postupanje u slučaju sumnje na virus, totalnog raspada zdravstva...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...