Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, Ted said:

znači stav je da nema potrebe da se izmišlja topla voda

 

kako je zamišljeno tuširanje bez tople vode

Ne sećaš se kako je prvi put Vulin došao u centar pažnje?

Dakle, šmrk i to je to. Još će sad biti april, a ono je bio februar. Za onog ko se oporavio od korone, ili ima blage siptome, ništa bolje od tuširanja ledenom vodom.

 

Ako ljudi tamo ostanu mesec dana biće to definitivno (Novo) Sajmište. Stradaće više ljudi nego što će u Srbiji stradati od korone.

 

 

 

Edited by duma
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

pseto trpi do ponedeljka? mladi prave zurki od dva dana?

 

kako je to interesantno, mi cemo sad biti spremni da prihvatimo svako reshenje koje lichi na iole razumno, bez obzira na to shto mozda isto nece imati veze s mozgom.

 

 

 

Sat vremena za setanje kucaka i hrcaka imas uvece.

 

Zabrana je okupljanja i na javnim mjestima i po domovima. Ovo drugo mogu ispratiti jedino ako bude tih zurki.

Link to comment
11 hours ago, cedo said:

 

ja imam duvana za ~250 dana :D

dakle, plantažu

11 hours ago, ragasto said:

Ja imam 200g rinfuznog duvana koji je počeo da se suši, 10ak kila rakije i 500g semenki.

:lol: ja imam pola kutije tabeksa, leka za odvikavanje od duvana.

10 hours ago, JozoMujica said:

Vutre.

:lolol:

1 hour ago, Bambula said:

 Covek koji nije sluzio vojsku, je na mestu ministra odbrane docekao vandredno stanje i neko se cudi zasto je sve ovako ispalo.

 

1 hour ago, braca said:

 

Ti si zlonameran, ministar je zavrsio ekspres obuku i dobio znacku primernog vojnika...

onih dana kad su se tek montirali kreveti po halama, ja sam uhvatila na teveu jednu njegovu izjavu, ali nema šanse da je sad nađem... rekao  je da ne razume zašto ljudi kukaju zbog kreveta, to su sasvim dobri kreveti na kojima spava naša vojska, i da podvuče, rekao je - ja sam spavao na takvom krevetu :lolol:

 

Edited by slepa živana
Link to comment
5 minutes ago, slepa živana said:

onih dana kad su se tek montirali kreveti po halama, ja sam uhvatila na teveu jednu njegovu izjavu, ali nema šanse da je sad nađem... rekao  je da ne razume zašto ljudi kukaju zbog kreveta, to su sasvim dobri kreveti na kojima spava naša vojska, i da podvuče, rekao je - ja sam spavao na takvom krevetu :lolol:

 

Verujem da nisi dobro čula, takav čovek ne bi pristao na bilo šta ispod

 

Bed Of Nails stock illustration. Illustration of condition - 89804085

Link to comment

vi ste stvarno očekivali da će biti full tuševi na sajmu :D

 

nego, oni se ubiše da objasne kako će samo lakši slučajevi biti tamo koji su pozitivni, ja uopšte nisam shvatio to da će oni koji su već u bolnicama biti otpuštani tamo.. to nema logike

Edited by theanswer
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

navodno se sprema uvođenje dodatne mere, obavezno nošenje maske

ne verujem, previse ovo deluje pametno za ove nase tutumrake.

Link to comment
1 hour ago, dùda said:

to je sajam, nema tamo tuševa

a ovi naši nisu sposobni da naprave instalaciju tako, očas posla

1985. godina. Završna vežba posle obuke. Vežba je trajala 4-5 dana, ne sećam se, Makedonija, Krivolak, pustoš samo takva. Poslednji dan montirani veliki šatori, u njima tuševi sa toplom vodom. Voda iz kamiona cisterni, kako su je grejali nemam pojma, a bilo je to otprilike u ovo doba godine. Do kraja života sam im zahvalan što sam se okupao posle 4-5 dana. Tako je to kad komanduje neko ko ima pojma.

 

Kad organizuješ gradilište, prvo ga ogradiš a odmah posle praviš poljski WC (sad je lakše kad postoji TOI-TOI). Znaju se prioriteti.

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

navodno se sprema uvođenje dodatne mere, obavezno nošenje maske


 

 

ništa od kompletne zabrane kretanja

To je dobro.Obe stavke.

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...