Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Koliko god ljudima izgledalo kao vic, Bambula je najverovatnije savrseno tacno opisao kako je izvedena "Operacija Sajam". Bilo je u toj korespondenciji verovatno malo vise reci ali sustina je verno preneta.

Link to comment
30 minutes ago, Anonymous said:

Sad svi saznaju. Taj Blic je u vreme poplavava saznao da voda u Beogradu nije za piće.

Je l neko odgovarao zbog širenja panike u tom konkretnom slučaju?

Lično me zanima...

Link to comment

juce mi prvi put nije bilo prijatno otkad je sve ovo pocelo, video sam redove ispred prodavnica i malo sam se zabrinuo...ne znam da li je tako bilo i prosle nedelje posto sam radio i juce mi je bio prvi neradni dan tako da nisam bas upucen u sve ovo...namirnica smo imali tako da nismo ni isli u prodavnicu...i odem ja u metro na magistali oko pola dva i stanem u red, brzo sam usao i taman kad sam se zaleteo kaze spiker zatvaramo objekat, radimo do 14, krenite ka kasama...sa cim da krenem ka kasi, bilo me sramota...na brzinu uzmem toalet papir, grasak od dve kile (spremili smo ga danas, ne preporucujem), paket mleka i karton piva...dobro je, izvukao sam se...i dve aro pastete sam zaboravio...ne smem ni da zamislim kakvog su ukusa...pojescu ih obe odjednom jer za dva puta necu psihicki da se pripremam

Link to comment

Ako je negde i virus stvoren veštački, bilo je u to laboratoriji trgovinskog lanca. Koji je ovo stampedo... "Rekli ste jedan pileći file?" "Misliš da sam sirotinja? Daj pet! I pet pari kobasica... ma i pet bataka i karabataka kad si već tu. dok ja trknem po pet hlebova."

Link to comment
18 minutes ago, renne said:

misliš da postoji i dalje ABHO?

pa pametnjakovići samo da su gledali seriju M*A*S*H 4047 znali bi kako da naprave kupatila

onda sam vishe nego kvalifikovana :hihi:

 

11 minutes ago, pt 2.0 said:

:ph34r: nemam maskice i ne znam gde da ih nabavim.

 

vezacesh maramu ako nemash masku.

Link to comment
16 minutes ago, pt 2.0 said:

:ph34r: nemam maskice i ne znam gde da ih nabavim.

 

as expected.

 

navodno ima po apotekama

 

a i ove šivenetm mogu da posluže, u krajnjoj liniji turi šal

Link to comment

braćo i sestre, ovog je Vučić lično brifovao kako da diže tenziju

 

115 novih obolelih, i 7 umrlih

 

 

Edited by levi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...