Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

22 minutes ago, MiddleClass said:

U CG policijski cas radnim danima od 19-05h

 

U subotu pocinje u 13h i traje do ponedeljka u 05h

 

Prepisite od drugog oka u glavi, ne izmisljajte toplu vodu. :D

pseto trpi do ponedeljka? mladi prave zurki od dva dana?

 

kako je to interesantno, mi cemo sad biti spremni da prihvatimo svako reshenje koje lichi na iole razumno, bez obzira na to shto mozda isto nece imati veze s mozgom.

 

 

Edited by gospa buba
Link to comment
20 minutes ago, Apollo Creed said:

Ali zato ima stolova za stoni tenis

 

pa zato što je to bilo lako dovući iz raspalog vojnog magacina, svašta tamo ima.

 

a za tuševe - treba bojler, treba struja, dovod vode, odvod vode, paravani, a kako bez peškira i čistog da posle obučeš... previše je to

 

mislim da nisu smislili ni sistem da se bolesnima nešto doturi, tipa čist veš i posteljina

Link to comment

Sa Benchmark foruma:

 

Quote

Ukratko, meni je ko za inat krenuo kamen u nedelju veče prvi put u životu. Bio do hitne, dobio uput za snimanje u bolnicu. U bolnici zbog 37 temp su me primili kroz odeljenje za respirativne bolesti, gde su pacijenti sa koronom. Snimili su mi pluća, iako sam došao na ultrazvuk stomaka. Tek nakon dobrog rendgena su mi uradili ultrazvuk i dali terapiju.


Na kraju mi je došla sestra i dala papire od rezultata i papir za karantin od 14 dana. Suma sumarum, svi koji udju u bolnicu sa temp, tretiraju da imaju koronu. Svi koji udju u bolnicu dobiju karantin. Sad čekam rešenje od policije...

Quote

 

Quote

Jesi bio dovoljno udaljen od potencijalnih zarazenih? A imaju li sestrei doktor(i) neku opremu na sebi dok su s tobom se bavili...

 

Sedim kući. Ja sam bio u drugoj sobi za prijem, ali sam prošao celu bolnicu dok su me vodali. Imao sam masku, rukavice i zaštitne naočare. Po povratku kući sam se svukao ispre vrata, ostavio odelo napolju, omdah se okupao i izolovao se u sobu.

Sestre i lekari imaju obične maske, ne ffp2 ili fpp3. Svr je to onako prilično labavo. Pretpostavljam da nemaju bolje.
Nadam se da prvo neću fasovati vitus a drugo da ću dobiti 14 dana, a ne 28.

 

Edited by vememah
Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

 

pseto moze kad god na 60 minuta

kad psetu treba ili samo sat dnevno bilo kad?

 

oko bogami raskoshno. znachi, jer brze jache, zabranice nam da izlazimo iz sobe, a merice nas triangulacijom preko telefona ko je kad odneo na punjenje u dnevnu.

 

to se nekad zvalo samo oshtro i bezveze.

Edited by gospa buba
Link to comment
3 minutes ago, levi said:

 

znam samo kažem da je jako glupa opsednutost služenjem vojske i vojnim licima

 

 

 

Nije glupa, jer ko je jednom u zivotu trazio smestaj za cetu ljdui npr. zna sta su mu prioriteti.Isto tako taj neko na mestu ministra odbrane bi rekao, e pa gospodine vrhovni komadante ne moze to bas tako, trebaju nam tusevi za te ljude, da bude toplo.

 

Ali ovako je situacija, Vucic pozove Vulina jel imamo 3 hiljade poljskih kreveta? 

Imamo!

Super, aj napravi bolnicu na Sajmu. 

Razumem! 

Kroz dan dva:

Ej ne valja ono, vidi jel ima i neki ormaric ili kaseta. 

Razumem!

 

E onda veliki vojskovodja Vulin zove,e nasli smo i neki bilijarski sto ovde u magacinu, da tovarimo i to? 

Tovari! 

Link to comment

nemoj tako djuro. on je imao dioptriju devet, bio je corav ko chovechija ribica, kumio molio i nishta. zeleo je!

 

svi ratovi mu proshli, hvala bogu da ima priliku da se iskaze u mirnodopskom dobu -_-

 

 

Edited by gospa buba
Link to comment

Ma ja ovo "služio vojsku", čitam "upravljao /video kako funkcioniše iole komplikovaniji organizacioni sistem van ovog političkog cirkusa".
Svi smo mi videli u vojsci da tu ima gluposti, ali videli smo šta je organizaciona struktura i red poteza...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
4 minutes ago, Bambula said:

Nije glupa, jer ko je jednom u zivotu trazio smestaj za cetu ljdui npr. zna sta su mu prioriteti.Isto tako taj neko na mestu ministra odbrane bi rekao, e pa gospodine vrhovni komadante ne moze to bas tako, trebaju nam tusevi za te ljude, da bude toplo.

 

 

jeste glupa. znaju i civili da ljudima treba kupatilo i grejanje, bolje nego vojnici

Link to comment
Just now, levi said:

 

jeste glupa. znaju i civili da ljudima treba kupatilo i grejanje, bolje nego vojnici

Idemo u demagogiju, svako zna sta mu treba, ali ovde je to povereno vojsci, koju vodi covek koji istu nije sluzio i ne zna kako ista funkcionise. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...