Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Meni se ovo kod nas ništa ne sviđa.

Znam da vememah najviše prati statistike ali se ne bih složila sa njim da mi imamo trend pada.

Slušam vesti i jasno je da je baš poslednjih dana došlo do totalnog poremećaja testiranja. Ranije su testirali malo ali su u tom malo bili nekako dosledni. Sad se napravio neki pičvajz oko toga da se to testiranje omasovi i plaši me da ćemo rezultate te zbrke videti narednih dana.

Strepnja mi je jača od nade :ph34r:.

Link to comment
13 minutes ago, JozoMujica said:

Kakav je ovo "šta bih ja radio da sam vlast" sajt?

Prvi put čujem...no, publikacije obećavaju:

 

Јавна потрошња: Србија у вртлогу политичке корупције,

Србија међу поглављима: опструкција корупције,

РТС: тајни досије јавног сервиса

 

Supported by Fond za otvoreno društvo.

Link to comment
5 minutes ago, ragasto said:

Prvi put čujem...no, publikacije obećavaju:

 

Јавна потрошња: Србија у вртлогу политичке корупције,

Србија међу поглављима: опструкција корупције,

РТС: тајни досије јавног сервиса

 

Supported by Fond za otvoreno društvo.

Pa i ja sad vidim, bombastično "Smeniti Vulina", "Krivične prijave protiv Vučića i Malog"... mislim, mogli smo i mi ovde da se organizujemo da to zahtevamo i podnosimo, ne znam da li bi neko finansirao, ali efekat bi svakako bio isti.

 

Nego, evo da se ne svađate oko toga kako treba računati, stručnjak je i to rešio.

 

 

Lepo reko jedan moj drug pre 20 i više godina, kad vidiš basistu, odmah ga udri, ko zna na kakvo zlo to posle može da izađe.

Edited by JozoMujica
Link to comment

A da nije ovaj pad vezan sa efektom sajma. Treba videti odnos hospitalizovanih i lakih u narednih par dana. Ne znam dal ima negde koliko je kojih po danima.

Link to comment

@JozoMujica

 

Ovo je samo na prvi pogled, ali mi se sviđa što su izašli iz granice pristojnitija pa se služe prikladnijom retorikom: nema "Pitamo se", "Zabrinuti smo", "Prisećamo se", itd. nego se izražavaju normalnotm.

 

Što se mene tiče, ovo bi bio minimum minimuma političkog oglašavanja...

 

edit:

Quote

Lepo reko jedan moj drug pre 20 i više godina, kad vidiš basistu, odmah ga udri, ko zna na kakvo zlo to posle može da izađe.

To je rekao gitarista, jel?

Edited by ragasto
Link to comment

 

 

Quote

 

Sindikat u niškoj Hitnoj pomoći zaposlenima naplaćuje zaštitne maske, može i administrativna zabrana

Autor:A. S, M. J.Izvor:Južne vesti
 
 

Po ceni od 100 dinara zaposleni lekari, medicinske sestre i drugi mogu da kupe zaštitne maske od Sindikata zaposlenih u zdravstvu, čiji su neki od njih, inače, članovi. Prodaju su oglasili u Hitnoj pomoći, a dok neki poručuju i plaćaju, drugi se žale jer ne žele da daju dodatni novac sindikatu za opremu koja im je neophodna. Pišu i ministru zdravlja, a iz Sindikata danima ne odgovaraju na pitanja novinara

 

1280x0_oglas-foto-citaac.jpg

 

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

Da bi se smanjila mogućnost kontakta i dodatno zaštitilo zdravlje građana "Elektroprivreda Srbije" moli sve kupce da zaključno sa 1. aprilom očitaju stanje na svom mernom uređaju i da istaknu stanje brojila i datum očitavanja na vidnom mestu na ulazu u svoje objekte, saopštio je EPS.

 

:covid19:

Znaš kako me boli da očitavam i ističem.

Link to comment

 

 
 

Sindikat u niškoj Hitnoj pomoći zaposlenima naplaćuje zaštitne maske, može i administrativna zabrana

Autor:A. S, M. J.Izvor:Južne vesti     Po ceni od 100 dinara zaposleni lekari, medicinske sestre i drugi mogu da kupe zaštitne maske od Sindikata zaposlenih u zdravstvu, čiji su neki od njih, inače, članovi. Prodaju su oglasili u Hitnoj pomoći, a dok neki poručuju i plaćaju, drugi se žale jer ne žele da daju dodatni novac sindikatu za opremu koja im je neophodna. Pišu i ministru zdravlja, a iz Sindikata danima ne odgovaraju na pitanja novinara
 
1280x0_oglas-foto-citaac.jpg
 
 
Ceo clanak, Juzne vesti.

A cena je oko 100 dinara - kako se dogovore :isuse:


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
5 minutes ago, čekmeže said:

Znaš kako me boli da očitavam i ističem.

Nemoj, pa posle kad ti očitaju, ode u crvenu tarifu.

Pričam iz iskustva.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...