Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

@steins:

 

Šta ne možeš da nađeš?

 

Za svaku zemlju imaš na Vikipediji stranicu "2020 cornavirus pandemic in...". Ovde ima njihov spisak. Ako znaš jezik, posle prebaciš na stranicu na jeziku te zemlje.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_in_Croatia

 

Obično imaš i link na zvaničnu stranicu u desnom okviru, u slučaju Hrvatske to je:

http://koronavirus.hr/

 

Tih 715 je izmišljen podatak.

Edited by vememah
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

@renne

 

Biće da nije...

BTW, Trivan bez problema prima novinare u kancelariji iako mu je državni sekretar pozitivan iz zbog njega su premestili ove kzš iz nemanjine...

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

 

banda, za njih ništa ne vredi kao za ostatak populacije

Link to comment
1 minute ago, renne said:

banda, za njih ništa ne vredi kao za ostatak populacije

mozda se testirao pa je zdrav, a njegovo bavljenje po sistemu je sada esencijalno za narod i drzavu :s_w:

 

samo nek nastave.

Link to comment
28 minutes ago, steins said:



 

polako, ima višegrbe krive i u HK i u Japanu, to je ono što smatraju za "drugi talas"

Mali je uzorak 2 dana, pri čemu je statističko iskakanje onih 131 od preključe, ja sam to povezao sa onim masovnim testiranjem po KOšutnjaku i ostalim centrima.

VIdećemo sutra i prekosutra kako se sve to kreće



 

Nego, jel ovom sa Benchmarka potvrdiše virus na kraju? Ako je popio 2 kutije Hemomicina proliv je mogao i od njega da krene :unsure:

Први пост је написао пре три сата, тако да сумњам да су му потврдили. Ево шта је написао пре 15 минута:

Quote

U sustini cenim da sta god da je da me nece pustiti tek tako, ali sam dobio info da ce mozda laksi da se prebacuju na sajam, da bi se bolnice oslobadjale i dovozili tezi. Inace upravo su bili prvi put ozbiljnije posle dva dana, svi u sobi imaju zasicenost kiseonikom ispod 90, jedino ja 96, sve ce ih staviti malo na kiseonik.

 

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?462194-COVID-19-Koronavirus/page206

 

Edited by NiZdr
Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Jbt,ne postoji tacnija izreka od one,da je narod stoka,slusaju onu kockastu kutiju i debila koga tu postave da prica,i odma stampedo u prodavnice,panika.Mrzi ih da ukljuce malo mozdanih celija,danas zena kaze u redu,kako cemo ako uvedu 24 sata policijski cas da kupujemo hranu i lekove?I onda slavodobitno kaze,kupujem sve sto stignem.Stoka.

u filmovima takvi uvek prvo stradaju

Link to comment
13 minutes ago, vememah said:

@steins:

 

Šta ne možeš da nađeš?

 

Za svaku zemlju imaš na Vikipediji stranicu "2020 cornavirus pandemic in...". Ovde ima njihov spisak. Ako znaš jezik, posle prebaciš na stranicu na jeziku te zemlje.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2020_coronavirus_pandemic_in_Croatia

 

Obično imaš i link na zvaničnu stranicu u desnom okviru, u slučaju Hrvatske to je:

http://koronavirus.hr/

 

Tih 715 je izmišljen podatak.

 

Ne mogu da nadjem odakle im ovaj skok? 

Obično su precizno pratili sve slučajeve i klastere....

Link to comment
6 hours ago, SNARC said:

Tripujem li ili su nakon sinocnjeg obracanja predsednika redovi ispred prodavnica i banaka malko poduzi ?

 

 

600 metara je red ispred lidla.

Link to comment
13 minutes ago, Блок_64 said:

 

 

600 metara je red ispred lidla.

 

Koji Lidl i u koje doba dana?

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Stiže li rezultat od preminulog iz Šapca, on i dalje nije evidentiran a neće ni biti kako je krenulo? Pa niški odbornik, ne sećam se imena, isto na mrežama bilo da je imao virus niko ga nije pomenuo u zvaničnoj statistici osim ako nisam propustio, a mislim da nisam.

Dajte bar BIRN i CINS da postavljaju smislenija pitanja, ili neka pošalju nekoga ko to ume ili nek se batali sa pitanjima na KZŠ.

I ovo navodjenje ostalih bolesti i problema koje je svaki preminuli imao je poseban novo jadnosti.

Kao ni Sps-ovca iz Valjeva. Naravno da nisu evidentirani, čim je Vučić rekao da će se sve beležiti, odmah znaš da će da ošljare i nameštaju.

Danas iz CINS-a novinarka pita za plate medicinskih radnika iz Niša u izolaciji. Lekare ne pitaš ništa van njihovog domena. To pitaš šofera, Brnabu i šizoja.:isuse:

Mirović kaže da u Vojvodini ima 147 zaraženih, na covid.rs su juče bili na 40-tak.:whistle:

Edited by Facundo Orellana
Link to comment

Da bi se smanjila mogućnost kontakta i dodatno zaštitilo zdravlje građana "Elektroprivreda Srbije" moli sve kupce da zaključno sa 1. aprilom očitaju stanje na svom mernom uređaju i da istaknu stanje brojila i datum očitavanja na vidnom mestu na ulazu u svoje objekte, saopštio je EPS.

 

:covid19:

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

sam kon je rekao da se reuzltati cekaju i po 5 dana, a masovnijih testiranja i dalje na vidiku. razumem da su ljudima potrebne lepe vesti, ali u ovom stanju dnevne brojke ne znace nista. 

 

nije baš da ne znače ništa. ne treba pričati ni o kakvom trendu još uvek, ja očekujem već sutra, prekosutra skok broja zaraženih, ali je sigurno dobra vest da broj ne skače jako, onoliko koliko zdravstveni sistem ne bi mogao da izdrži. što se masovnijih testiranja tiče, skok na 600 i nešto sa oko 90,100 koliko smo imali u prve dve nedelje je sigurno priličan iako još uvek nedovoljan da bi izvlačili trendove. da smo u kanalu, na današnjih 600 testova bilo bi bar 150,200 zaraženih.. srećom, očigledno nismo. pa i ako sutra bude 100,200 to neće biti toliko loša vest koliko se ne može ni ova današnja cifra posmatrati izolovano kao dobra. 

 

najveći problem ostaje iskakanje iz stroja medicinskog osoblja, sad imamo 18 van posla u kraljevu

Link to comment

ako se ceka na rezultate i do 5 dana, kako kon kaze, u kakvoj je vezi danasnji broj testiranih i zarazenih?

 

i 600 testova nije dovoljno, to je i dalje manje od broja zarazenih. 

Edited by Joe D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...