Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Pričao sa rođakom koja radi u Gradskoj na Zvezdari i tuc muc cile mile ja kao :
Pa dobro, bar će da krene to testiranje...
Sa druge strane:
Uhhh mnogo ti nade polažeš u to...
Ja:
Pa jbga, to nema šta imaš testove i testiraš...
Ona:
Pričaš o ekipi koja pomera zarez za mleko... Procedure mi menjaju 3x dnevno...

Jbte baš sam se skenjao...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:


Jbte baš sam se skenjao...



... Shiit has hit the fan...
 

Ko da ne znaš kako je, jbt, šta maš da se skenjaš...

 

Inače, ja mislim, da ako vija rejting, sledeća mera jeste 24/7 lockdown... 100% mu to i fokus grupa govore...

 

Nemate pojma koliko sam se naslušao da tako i treba, a ne da se oni™ švrćkaju po parkićima i prave roštilje dok ja radim/sedim kod kuće... Malte ne svaka starija osoba sa kojom sam pričao ili nako ko radi u marketu/prodavnci/apoteci...

 

Ljudi nisu normalni, majke mi...

 

 

Link to comment
31 minutes ago, Apollo Creed said:

Policijski čas od 24 sata, ukoliko bi bio donet na teritoriji naše zemlje, stupio bi na snagu već do kraja ove nedelje i to bi podrazumevalo da niko ne bi mogao da izlazi napolje, osim onih s radnim nalozima.

 

To bi podrazumevalo da napolje smeju samo ljudi s radnim nalogom, dok bi ostali živeli u režimu u kome su sada stariji od 65 godina. Ne bi postojala mogućnost odlaska u prodavnicu, već bi vojska, policija i volonteri:covid19: donosili lekove i osnovne neophodne namirnice građanima, bez ikakve mogućnosti da naručuju stvari koje im nisu potrebne - dodao je naš izvor.

 

Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić navodi da će odluka o eventualnom uvođenju zabrane kretanja od 24 sata zavisiti samo od ponašanja Beograđana.

 

Prethodni vikend je pokazao da ima ljudi koji ne razumeju u kakvoj smo opasnosti. Bilo je situacija da neki mladi, bahati i pijani po parkovima napadaju komunalne milicionere, koji ih mole da se sklone. Samo od nas zavisi hoće li ova mera biti doneta ili ne - kaže Vesić

 

...

 

Ali, najjaci deo - Odluka o totalnom karantinu na teritoriji cele zemlje zavisi iskljucivo od ponasanja Beogradjana. Pa, divno. Pored migranata i gastosa, sad u jednacinu ubacujemo i Beogradjane. Bravo!

Link to comment
4 hours ago, renne said:
4 hours ago, Frank Pembleton said:
Da vas obradujem:
Set ekonomskih mera za ublažavanje posledica corona virusa predstaviće Marko Čadež ii Siniša Mali!



... Shiit has hit the fan...

 

Zar Mali nije u izolaciji?

 

Trebalo bi da je u zatvoru,ali neka se priprema :ph34r:

Link to comment

npr koje lekove bi volonteri donosili gradjanima? piju shta im se donese?

 

imali su 2-3 nedelje da naprave sistem za prijavljivanje medicinskih potreba, ja se ne secam da je to bilo. a recimo moglo je, ako je vodilo ka ovome.

 

 

Link to comment

Kad su najgori od svih

 

Inace,cenim da ih sprecava da uvedu 24/7 samo to sto niti ima dovoljno policije i volontera za tako nesto.

Edited by Bogotac
Link to comment
3 hours ago, Anonymous said:

 

Koji Lidl i u koje doba dana?

 

 

Dr.Ivana Ribara.

Doba dana ne znam ne radim tamo.Radi moja zena pa mi rekla.

Edited by Блок_64
Link to comment
1 minute ago, Lloyd Wyman said:

 

Ali, najjaci deo - Odluka o totalnom karantinu na teritoriji cele zemlje zavisi iskljucivo od ponasanja Beogradjana. Pa, divno. Pored migranata i gastosa, sad u jednacinu ubacujemo i Beogradjane. Bravo!

Ne od Beograđana, nego od mladih, bahatih i pijanih Beograđana.

Link to comment
1 minute ago, Bambula said:

Samo plase, jer vojska ni u ludilu nema logistiku za to snabdevanje.To cak ni ona armija sa sve rezervom ne bi uspela da sprovede u delo. 

mislish ili znash? poshto ja nemam pojma.

Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

za to vreme mile medjed pustilo 65+ utorkom i petkom, pustio seljake da oru i josh neshto pustio, zaboravih.

 

on realno rastura pametno od prvog dana

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

 

stvarno, koji lidl?

 

jboga, ostao sam bez hrane, sutra mi je dan za nabavku, vec vidim da cu da kupim mrve po patosu

 

Ako moras idi u 7.Tada otvaraju.Problem prave  kolica za kupovinu sklonjeno je  70% da se ne bi pravila guzva u samoj  prodavnici,a bez kolica ne mozes da udjes.I stalno se seta covek iz obezbedjenja i vice drzite rastojanje molim vas.

Edited by Блок_64
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...