Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, aram said:

Onaj mamlaz i prevarant što je Pavlovićevu mast stavljao u nos dobio COVID-19, zbog tromboze amputirana mu noga i nalazi se na respiratoru.

 

Strašno.

 

Jesu probali trombozu da mu leče prvo Pavlovićevom?

 

:fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, aram said:

Onaj mamlaz i prevarant što je Pavlovićevu mast stavljao u nos dobio COVID-19, zbog tromboze amputirana mu noga i nalazi se na respiratoru.

 

Koji? Bilo ih je više.

 

Edip;


Ovaj?

 

 

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

Kod mene u kuci i u okruzenju skoro svi odbijaju da prime 4 dozu ako bude prepisana,a bice,mozda vec i jeste,nisam pratio zadnjih nedelja.

pa događaji su takvi da se zbilja moramo zapitati da li ? 

moja sestra koja je bolovala u martu, pa posle vakcinisana sa dva fajzera, eno je bolesna ponovo :isuse:

Link to comment

Ako gazda Jorgos bude uslovljavao apartman na Halkidikiju dokazom o vakcinaciji, pucace se Srblje u obe ruke dobrovoljno.

 

My two cents..cini mi se da posle svega i omikrona koji protrcava kroz celu populaciju prestaje potreba za daljim pelcovanjem.

  • +1 3
Link to comment

Nemam problem s tim da se vakcinisem sezonski protiv korone, slicno vakcinisanju protiv gripa. Narocito ukoliko budu uspevali da vakcine prilagode mutacijama.

Jedini razlog za nevakcinisanje u buducnosti moze biti ako se desi da  to postane kontraproduktivno.

  • +1 7
Link to comment

I u mom širem krugu retko ko je spreman na 4. dozu. Imamo na poslu gomilu busterovanih kolega koji su zakačili Covid. Čini mi se i nezavisno od vakcine. Ima ih zaraženih i sa ruskom i sa kineskom i sa Fajzerom.
Generalno, i oni koji su bili veliki zagovornici vakcina, sada su prilično rezervisani. Neće se 4. doza proslaviti sigurno u Srbiji (mada nije ni treća).

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
23 hours ago, Antagonist said:

Neće se 4. doza proslaviti sigurno u Srbiji (mada nije ni treća).

 

 

:lol:

 

pa nije se ni prva doza proslavila.

 

Juce vidim prijateljica sa FB trazi privatnu bolnicu za svoju majku jer se iz BG kovid pacijenti salju u Krusevac. Toliko je Omikron nikakav :isuse:

 

Lepo ljudi upozoravali na zakon velikih brojeva ali qratz, daj da se prokuzimo

 

edit: sto se vakcine tice delim sentiment o cetvrtoj dozi koju Omikron (ili neki sledeci soj) svakako bushi, ali se pitam koja je alternativa. Od tri vakcine mi se nije desilo ama bas nista (mozda su mi sise i stomak malo porasli ali to ne mora da bude do chipa) sem sto sam se koliko toliko zastitio.

 

Imam nekako utisak da se vakcina apriori percipira kao "manja steta" iako ne vidim gde je tacno ta steta.

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...