Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 hours ago, harper said:

Svasta. Na tolikim poljima u Banatu treba da se obere kukuruz, malina u Zapadnoj Srbiji vapi za vrednim rukama da je uberu, a vi idete u teretanu da dizete celik i razvlacite gumu. Vezbate na otvorenom, lako je da odrzite distancu od drugih beraca, alkohola uvek dosta da se dezinfikujete i spolja i iznutra, plus je drustveno korisno i placaju vam umesto da vi placate. No-brainer, kako god okrenes.:s_d:

kako si aleksandre :hihi:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

kako si aleksandre :hihi:

 

Hajde da probam ponovo. Neko mi je izbrisao odgovor sledece sadrzine: najbolje u regionu a za dve, najkasnije tri godine bicu medju boljima u Evropi.:D

 

Hint za moderaciju: Stavio sam smajli na kraj recenice. Nasalila se Buba, nasalio se ja. U cemu je problem?

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Hint za moderaciju: Stavio sam smajli na kraj recenice. Nasalila se Buba, nasalio se ja. U cemu je problem?

Buše te harpere, početak pada.

 

Baš kao Aleksandra što buše.

Edited by Milošica
  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Buše te harpere, početak pada.

 

Baš kao Aleksandra što buše.

 

Znao sam ja da nesto nije u redu kad sam uhvatio Redorana da zakopava oruzje u Ritopeku.:dry:

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Buše te harpere, početak pada.

 

Baš kao Aleksandra što buše.

 

I Titu su brisali postove pre nego sto je...

 

 

...nema veze.

 

 

37 preminulo, vise od 2000 novozarazenih.

 

 

@harper

Odakle bre kukuruz u aprilu, skoro maju..nemoj da te cuje neko. U mom kraju se cerke nisu davale u kuce u kojima se kukuruz nije obrao do prvog mraza.

Link to comment
9 minutes ago, SNARC said:

 

@harper

Odakle bre kukuruz u aprilu, skoro maju..nemoj da te cuje neko. U mom kraju se cerke nisu davale u kuce u kojima se kukuruz nije obrao do prvog mraza.

 

Globalno zagrevanje, druze, ni kukuruz vise nije ono sto je nekad bio.:D

Link to comment

Moram da primetim da je ova nasa tema Covid-19 Coronavirus poprilicno mirna,  sto je dobar znak. Bilo je dana da ne stizem da procitam sta ste sve pisali. Posebno me raduje sto nema novosti na Zarazeni forumasi i Licne price.  Samo da tako i ostane zauvek. Sad nam ostaje da navijamo da se max smiri ovaj talas. 

Naravno i da se sto vise ljudi vakcinise.  Ovaj moj uzorak vakcinisanih koji su zakacili koronu je fantastican. Sve je to bilo kao neka prehlada,  "najgore" je prosla jedna mlada zena (40) u smislu da je popila kutiju antibiotika zbog sinusa (pluca proverena,  cista).  Mene to mnogo raduje. 

S druge strane sto bi se reklo dusa me boli za ljude koji su se cuvali i bili svesni situacije, a nastradali od pritiska okoline.  Ajde rodjace da se vidimo,  pa neces se kriti 100 godina,  zdravi smo itd.,   covek 70+ u procesu vakcinacije 

Edited by Sandradjer
  • +1 6
Link to comment
On 17.4.2021. at 16:26, gospa buba said:

al ce se bahatish :s_w:

sent from bubamoto
 

 

On 17.4.2021. at 16:42, harper said:

 

Pri tom je vakcinisan pa mu se smesi 84 dana na Halkidikiju. Ima da se vrati iz Grcke kao pljunuti Dzejms Braun.:D

 

Ovo!!!

 

Samo, obzirom na količinu dlaka po cmglave, više onajo Jazak Hejz, al bože moj!

Link to comment

U Srbiji je u poslednja 24 sata evidentirano još 2.604 osoba zaraženih koronavirusom, a preminulo je još 35 osoba.
Testirano je ukupno 12.482 građana, a na respiratorima je 217 pacijenata.

Link to comment
14 minutes ago, Jumanji said:

U Srbiji je u poslednja 24 sata evidentirano još 2.604 osoba zaraženih koronavirusom, a preminulo je još 35 osoba.
Testirano je ukupno 12.482 građana, a na respiratorima je 217 pacijenata.

 

kao da se smanjuje procenat pozitivnih medju testiranima?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...