Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

14 minutes ago, Milosh76 said:

Наведено се не односи:

на држављане Републике Србије и стране држављане са регулисаним боравком у Републици Србији, који долазе из: Републике Албаније, Босне и Херцеговине, Републике Бугарске, Републике Северне Македоније и Црне Горе и Мађарске;

 

 

Meni ovo lici onda da mogu uci iz Madjarske bez PRC-a

Link to comment
10 hours ago, gospa buba said:

кул.

 

идем да радим нешто, да не изризикујем да будем злобнија него што намеравам да будем.

 

Evo ja ću umesto vas, nadam se da će crkne!

 

esid: i to od opstrukcije pluća :covid19:

mmu jebem onu lekarsku alternativnu, aj sad se leči kosmičkim zracima, vanzemaljcu :puke:

Edited by Filozof manijak
  • +1 2
  • Hvala 2
Link to comment
52 minutes ago, Have_Fun said:

Наведено се не односи:

на држављане Републике Србије и стране држављане са регулисаним боравком у Републици Србији, који долазе из: Републике Албаније, Босне и Херцеговине, Републике Бугарске, Републике Северне Македоније и Црне Горе и Мађарске;

 

 

Meni ovo lici onda da mogu uci iz Madjarske bez PRC-a

 

Liči :) ali nije. Ti dolazis iz Poljske, ne iz Madjarske.

Ne kazem da te neki dobri srpski samarićanin neće pustit bez PCR/karantina ali bih ja, na tvom mestu, ipak isao sa negativnim PCR-om.

Link to comment
Just now, Djuro said:

 

Liči :) ali nije. Ti dolazis iz Poljske, ne iz Madjarske.

Ne kazem da te neki dobri srpski samarićanin neće pustit bez PCR/karantina ali bih ja, na tvom mestu, ipak isao sa negativnim PCR-om.


Ali ulazim iz Madjarske
Niko ne zna gde sam bio po EU :D

Sad sam zvao lika koji vozi svake nedelje, kaze da za srpske drzavlajne nema problema i da su usli bez problema.. kontam da necu ni ja imati, mada kakav sam baksuz ko zna gde cu zavrsiti

Iz predostroznosti sam zakazao PRC test u Srbiji po dolasku, pa ako bude potreban, uradicu..

Hvala ljudi na odgovorima

Ovo je kompletno ludilo, niko nista ne zna

Drugar iz Srbije je kontaktirao ambasadu i pitao kako moze da udje u PL, da li mu treba negativan PCR, da li uopste moze i sa negativnim testom.. ambasada je odgovorila

"Zavisi od sluzbenika koji te saceka na granici" 

o.O

Pa jebote.. zar ne postoji neki zakon u drzavama kojim se vode ili bilo sta slicno.. a ne bacanje kockice pa sta ti padne :D

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

E kad smo kod lekova, jedan kolega koji je ležao od korone, kaže dali su mi one tablete što jedna košta koznakoliko?
I nešto da kao to kad popije ne sme da se mrda iz kreveta?
Šta je to?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Favipiravir?

Link to comment
5 minutes ago, Have_Fun said:


Ali ulazim iz Madjarske
Niko ne zna gde sam bio po EU :D

Sad sam zvao lika koji vozi svake nedelje, kaze da za srpske drzavlajne nema problema i da su usli bez problema.. kontam da necu ni ja imati, mada kakav sam baksuz ko zna gde cu zavrsiti

Iz predostroznosti sam zakazao PRC test u Srbiji po dolasku, pa ako bude potreban, uradicu..

Hvala ljudi na odgovorima

Ovo je kompletno ludilo, niko nista ne zna

Drugar iz Srbije je kontaktirao ambasadu i pitao kako moze da udje u PL, da li mu treba negativan PCR, da li uopste moze i sa negativnim testom.. ambasada je odgovorila

"Zavisi od sluzbenika koji te saceka na granici" 

o.O

Pa jebote.. zar ne postoji neki zakon u drzavama kojim se vode ili bilo sta slicno.. a ne bacanje kockice pa sta ti padne :D

 

Bio sam sad, za vikend, i na Horgošu (ulaz u SRB iz HU) su ceo autobus ispraznili i svi putnici su stali u red sa nekim a4 papirima. Istina, ne znam koje pasoše su imali ali su izgledali poput nasih gastarbajtera. Autobus je bio neki tipa Mićko Reisen iz, lupam, Lajkovca.

 

Mozes jos sklepati i neko pozivno poslovno pismo, da te srpska firma poziva na sastanak. I to spasava od karantina.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nemam pojma, više me zanima da li uopšte postoji tako nešto ili je ovaj mučeni halucinirao...

.... Shiit has hit the fan!
 

postoji, skup ko vrag pa ga ne daju svakome. 

mada, ovaj lek najbolje radi pre nego sto dodje do upale pluca (sprecava razmnozavanje virusa u telu)... mozda nije to.

Link to comment

@Frank Pembleton to sto daju i posle toga nema mrdanja je Tocilizumab (kod nas ga zovu Actemra, imunosupreser je u pitanju), to je moj otac primao isto u Areni, daje se kod pacijenata sa upalom pluca da spreci citokinsku oluju, samo to nisu tablete nego se kroz infuziju prima. Za ovaj drugi lek ti je Djuro odgovorio, on se daje u prvim danima bolesti, antivirusni lek.

Edited by Chika Spale
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

 

Evo ja ću umesto vas, nadam se da će crkne!

 

esid: i to od opstrukcije pluća :covid19:

mmu jebem onu lekarsku alternativnu, aj sad se leči kosmičkim zracima, vanzemaljcu :puke:

 

Ovo govno je lično odgovorno makar za nekoliko desetina mrtvih, ako ne i stotina.

  • +1 3
Link to comment
 
Ovo govno je lično odgovorno makar za nekoliko desetina mrtvih, ako ne i stotina.
a pa nije. on je lekar uvazene univeriztetske ustanove za lechenje dece republike srbije, odakle slovo nismo chuli o njemu, verovatno i neko asistentsko docentsko mudance na predmentnom fakultetu beogradskog univerziteta, chlan sigurno nekoliko sterukovnih organizacija, chlan kriznog shtaba odakle ni jedna vrana nije graknula a kamoli vadila ochi, i na koncu veliki struchnjak privatnik koji autizam lechi sokom od cvekle. nije pogreshio nishta. ko je umro zbog njegovih saveta, umro je od republike srbije. i sebe samog.

sent from bubamoto


  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...