Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

apropo studentarije, raspustiti dom na sedam dana, pa svi lagano kući da odigraju partiju ruskog ruleta sa roditeljima, bakama, dekama

mogu i da zapevaju od goci benda neku pesmu

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
34 minutes ago, cartman said:

Odavno me nesto nije iznerviralo kao ovo sa studentima.

 

Zasto ? 

 

Sad ce 1. maj i Uskrs...svojim precima nose to sto ovih dana kace.

 

Dao im Bog srece...trebace im.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

čovek je debil

 

”neće gara da primi vakcinu, ne priznaje svetsku medicinu”

 

je antivakserska pesma samo to niko nije provalio dok goci hegel to nije objasnio

 

 

teraj se bre u pm

 

I kralj kokaina je pesma protiv narkomanije tvrdi mobi dik

  • Haha 4
Link to comment
8 minutes ago, SNARC said:

 

Zasto ? 

 

Sad ce 1. maj i Uskrs...svojim precima nose to sto ovih dana kace.

 

Dao im Bog srece...trebace im.

 

Obeshrabrilo i sjebalo je mozda bolja rec... Narocito ona izjava studentkinje edicine koja je na petoj godini i koja ne shvata osnovne postulate epidemiologije i infektologije...

 

Quote

“Ovo je naš dan i slavimo ga kako smo navikli. U domu sam već četiri godine i to je naša tradicija. Kada mogu svi možemo i mi. Peta sam godina Medicinskog fakulteta, a kada završim školovanje idem iz zemlje. Mučim se šest godina i onda ne mogu da nađem posao jer moram da se učlanim u stranku da bi me zaposlili kao medinsku sestru”, rekla je studentkinja Marija za Nova.rs

 

Quote

Među okupljenima bilo je i onih koji su kroz smeh posmatrali celu situaciju.

“Očekujemo novo zasedanje Kriznog štaba posle naše žurke”, rekao je jedan od okupljenih studenata.

Čuje se glasna muzika, a Studenjakom se ore hitovi Seke Aleksić, Elitnih odreda, Jelena Rozge i Sinana Sakića.

Kada je reč o merama, većina studenata ne nosi maske niti poštuje propisanu razdaljinu. Kako naš reporter javlja, očekuje se da će doći još akademaca kako noć bude tekla.

 

b1. Izjava goveda bez mozga koja "sprda" krizni stab i lekare koji se raspadaju ispod skafandera godinu dana.

 

b2. bolje da ne komentarisem nista ...

  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

apropo studentarije, raspustiti dom na sedam dana, pa svi lagano kući da odigraju partiju ruskog ruleta sa roditeljima, bakama, dekama

mogu i da zapevaju od goci benda neku pesmu

 

Na malo duže ga raspustiti.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

apropo studentarije, raspustiti dom na sedam dana, pa svi lagano kući da odigraju partiju ruskog ruleta sa roditeljima, bakama, dekama

mogu i da zapevaju od goci benda neku pesmu

Zbog 1000 kretena raspustiti 14 000 ostalih studenata? (15ak hiljada ih ima ukupno u domovima, a na ovom suludom skupu ima dosta njih i iz ostalih domova)

 

Država da hoće, za nekoliko minuta može sve da ih rastera.

Edited by Milošica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...