Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 minute ago, gospa buba said:

ne znam kako. sad su mi iz 3 telefonska razgovora bolesni svi za koje sam pitala. mutirace sranje u neshto stoto :isuse:

sent from bubamoto
 

E jbga. 

Pa mutiraće kada ga ima svuda u opticaju. Virus je tako zajebano `napravljen' da velikom broju ljudi ne pravi neku štetu, nije ih briga a opet dišu, pričaju, kijaju, kašlju tako da će ovo trajati... Da sve pogađa isto brže bi se rešilo, naravno uz više žrtava. 

Link to comment

Valjda rade i tržni centri kojima je ulaz u prodavnice nezavisan, tj. gde se sa otvorenog ulazi u prodavnicu, poput Big-a u NS

Edited by Velocipede
Link to comment
Valjda rade i tržni centri kojima je ulaz u prodavnice nezavisan, poput Big-a u NS
ali zashto, ako su tamo neprehrambene radnje? u chemu je razlika u odnosu na knez mihajlovu?

ili mi promaklo neshto u pokushaju da shvatim svu kompleksnost :hihi:

sent from bubamoto


Link to comment
Valjda rade i tržni centri kojima je ulaz u prodavnice nezavisan, tj. gde se sa otvorenog ulazi u prodavnicu, poput Big-a u NS
E ovo me zanima, nije mi hitno ali bi mi trebao decathlon u Big-u, on je potpuno odvojen i ulazi se spolja, zna li neko da li radi?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

Rade ti tzv otvoreni tržni centri, evo ovaj otvoreni BIG u Višnjičkoj sve u 16.

 

edit. i prilično su ažurni na instagramu oko pojedinih radnji. U onom zatvorenom delu rade Idea, Lilly, Benu, zdrava hrana i moguće još nešto

 

(blizu mi je pa sam apdejtovana)

Edited by angelada
Link to comment

Video sam reklamu za Big, kažu da zatvoreni deo tržnog centra ne radi, a da rade prodavnice "na otvorenom"... Ako je ista logika, onda radi i Decathlon. Ili važi samo za prehranu, možda se reklama na to odnosi, mada tamo od prehrane ima samo Lilly...

Edited by Velocipede
Link to comment

Da da, izgleda da rade takozvani ritejl parkovi.

 

Čudi me da se nisu setili kakve računice po pitanju površine hodnika i praznog prostora, pa da ostave otvorenu Galeriju, a zatvore Ušće i Deltu. E, to bi bio posao.

Edited by mraki
  • Haha 1
Link to comment

Da se na danasnji sveti dan prisetimo evolucije Srbalja.

 

Trzni centru, otadzbino nasa.

Trzni centru, otadzbino nasa.

Kupovina je potrebna,

od zivota je jaca.

Kroz hodnike centara trznih

vojska debila koraca.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, harper said:

Da se na danasnji sveti dan prisetimo evolucije Srbalja.

 

Trzni centru, otadzbino nasa.

Trzni centru, otadzbino nasa.

Kupovina je potrebna,

od zivota je jaca.

Kroz hodnike centara trznih

vojska debila koraca.

Od Kriznoga štaba i Aleka našeg

korona nije jača.

 

Link to comment
1 minute ago, Jumanji said:

A evo ga i priciji grip, doduse kod labudova

 

a i red bi bio, propade slavica pitajuci se gde su ostale bolesti i jel to samo sad postoji korona.

 

bas bi bilo zanimljivo proveriti koje bolesti priznaje slavica, pa da ih onda lecimo.

ovo ostalo, pa jbga, tough luck, prijatelju, proveri da li se priznaje pre nego sto umres:

srcani udar - ok, posteno umro covek

pticij/neki drugi nepopularan grip - jbga, ajd prihvaticemo, al nemoj opet

korona - mjok, necemo se zajebavati

Link to comment

Moja Slavica priznaje i operaciju kuka, zapravo priznaje sve što se njoj desilo. Depresija je naravno "videla bi ti da si morala da radiš na njivi"

 

korona ne može ni da joj se desi jer se zabarikadirala u kuću, ne prima ni ćerke ni zetove, sve se ostavlja ispred vrata - ali ipak, korona ne postoji.

Edited by angelada
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...