Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

3 hours ago, Ted said:

ovde kao da postoji zakonska zabrana da se nešto završi pre zadnjeg časa.....ako je rok za prijavu nečega godinu dana, za 11 meseci i dve nedelje prijaviće se 10% ljudi, u naredne dve nedelje onih 90%, a od tih 90%, 85% će da dođe poslednjeg dana

 

isto i za NG, zakonom je zabranjeno da u prodavnici kupiš sokove, čokolade, materijale za salate i kolače ili šta god par dana pre, najslađe je kad se kupi 30 - 31.12

 

3 hours ago, Tsai said:

prekjuce i juce sam morao da vozim do faksa nesto. nbg-cubura sat i po vremena, poludeo sam. majkl daglas, falling down fazon

 

3 hours ago, Milosh76 said:

Ceo grad je radio do podne, naravno da su guzve. Meni su smesni oni koji idu van BG I krecu u petak poslepodne.

 

Zamislite, Nova Godina je vreme kad su ljudi na ulicama, kupuju, raduju se, idu van grada na odmor. Probajte i vi, ne boli.

Link to comment

Hajde, jebo te, svi sede kuci, kupuju na vreme, ne izlaze, ne idu van Beograda za praznike a svi znaju kolika je guzva u centru grada, kako je u saobracaju, koliko su pune radnje i kafici i slicno. Nova Godina je, naravno da ce ljudi da se aktiviraju malo vise nego obicno. Meni su do malopre gruvali trubaci pod prozorom pa sta da im radim, bombu ne smem da bacim a vidim neki oko njih se vesele pa neka ih.:laugh:

 

Srecna vam svima Nova Godina i dajte da se nasmejemo malo. Odavno nismo. I treba se radovati sto ovo govno od godine odlazi.

  • +1 7
Link to comment




Srecna vam svima Nova Godina i dajte da se nasmejemo malo. Odavno nismo. I treba se radovati sto ovo govno od godine odlazi.


Ne smeta meni guzva u saobracaju dokle god nisam u istoj :D .
Takodje sve najbolje, zdravlja, putovanja, smeha I dobrih knjiga
Link to comment
Quote

Agencija za lekove i medicinska sredstva (ALIMS) izdala je danas uvoznu dozvolu za 2.400 doza ruske vakcine „Sputnjik Ve“, rekao je Pavle Delić iz ALIMS-a.

Delić je naveo da je vakcina protiv virusa korona „Sputnjik Ve“ ispunila sve uslove propisane zakonom i zakonskim aktima, čime je potvrđen njen kvalitet, efikasnost i bezbednost.

„Stekli su se uslovi da se ona koristi u imunizaciji“, rekao je Delić za Tanjug.

Napominje da je vakcina prošla sve neophodne kontrole koje su izvršene u skladu sa zakonom i da vakcina „zadovoljava visoke standarde“.

Kako smo pisali, ruska vakcina „Sputnjik Ve“ stigla je u Srbiju i 2.400 doza dopremljeno je u Institut za virusologiju „Torlak“.

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Srbije Mirsad Đerlek saopštio je da će „Sputnjik Ve“ biti u upotrebi odmah posle Nove godine.

https://rs-lat.sputniknews.com/vesti/202012311124252464-srbija-odobrila-uvoz-ruske-vakcine-sputnjik-ve/

Edited by vememah
Link to comment
1 hour ago, harper said:

Zamislite, Nova Godina je vreme kad su ljudi na ulicama, kupuju, raduju se, idu van grada na odmor. Probajte i vi, ne boli.

 

:D

 

u mom slučaju boli, ja kada vidim dugačak red od kupovine nema ništa.....ja nemam živaca da čekam dugo na kupovinu. kao logično rešenje našao sam ono da kupim malo ranije i malo produžim život. doduše ne onoliko koliko ga skraćujem sa cigaretama :)

 

a što se tiče odmora, odoh u subotu

 

Srećna ti Nova.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
Ovo kad stigne 2400 doza mi kao ono iz Maratonaca: “Ne moźe brže, jurimo čak 30!” [emoji38]ol:
oni likovi sto svercuju viagru se ne cimaju da idu preko grane za samo 2400 doza, a radikali ce da kokodacu kad nabave toliko vakcina za koju je potrebno ukupno 10+ miliona doza


  • +1 1
Link to comment

i konara očekuje kraj epidemije u martu :covid19: pošto je sada 40% preležalo korolu i pošto će se u jan-feb vakcinisati još 20% eto usporavanja u martu, po njemu će se mere opet moći popustiti kada broj novookuženih po danu bude dvocifren, kao što smo imali u junu :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...