Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Pričao sa svojom doktorkom, nešto za kevu, pošto nam je zajednička doktorka...
I dotakosmo se i COVID-a...
Ona je baš pesimista, nikad nije bila takva, uvek je gledala pozitivno...
Kaže da ni sama ne zna kako nije bio pomor po domovima za stare...
A za škole kaže da je broj pozitivnih klinaca verovatno mnogo veći, samo se ne testiraju...
Nema ideju hoće li ili neće novi talas sad odmah.
Kaže da je među medicinarima vrlo loše psihičko stanje, što ona misli da je mnogo veći problem.
Poludela je juče jer joj je došla žena koja se raspitivala "kad dođe ova vakcina kako možete da mi napišete da ja i moja porodica ne smemo da se vakcinišemo, spremni smo i da platimo..."
Izbacila je napolje uz pretnju da će da je prijavi...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Frank Pembleton said:

A za škole kaže da je broj pozitivnih klinaca verovatno mnogo veći, samo se ne testiraju...

 

Tacno nas tiho prokuzavaju, nemam drugo objasnjenje. Kod mene u odeljenju je nekoliko njih imalo temperaturu i/ili respiratorne probleme, iz bolnice ih vrate kuci sa recima nije korona vec neki drugi virus/bakterija/alergija. Niko nije testiran, mogu slobodno u skolu :covid19:

Edited by de Sisti
Link to comment

http://rs.n1info.com/Vesti/a640793/Smenjeni-nacelnici-sa-VMA-koji-su-podrzali-proglas-Ujedinjeni-protiv-kovida.html

 

Načelnici dve klinike i jednog instituta sa Vojnomedicinske akademije (VMA) smenjeni su sa svojih funkcija, a rešenja o smeni uručena su im u sredu, 16. septembra, saznaje N1 iz izvora bliskih sada već bivšim načelnicima.

 

Ono što je zajedničko svim smenjenim načelnicima jeste njihova podrška otvorenom pismu koje su Vladi Republike Srbije i ostalim nadležnim institucijama uputili lekari okupljeni u grupi “Ujedinjeni protiv kovida“.

Link to comment

Kakvo je govno ova Kisićka, slušam je sad, kako "proziva" ljude koji su otišli na letovanje... To su nam najveći neprijatelji.
Ali odlazak u pozorište, bioskop, i koncerti, kafići- - - "pa život ne može da stane"

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...