Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

E, ajde nek pita neko ovog sto me stavio na IL jel on doktor, kvalifikovan da se ovde proserava, prodaje pamet i teorije o zutim prslucima, ili to radi onako, amaterski...

S obzirom, mislim, da:

7 minutes ago, namenski said:
7 hours ago, Jozef K. said:

Nije ovaj virus tako smrtonosan da zahteva toliku pažnju.

 

 

Da se ljudi ne zajebavaju, nego da popuse kvake i gelendere, polizu drske na korpama u supermarketima, obave tu koronu padidemo dalje, sta tu koji kurac drame vec pola godine...

Link to comment
Quote

Rade Panić, predsednik Sindikata lekara i farmaceuta, izjavio je u jutarnjem programu "Probudi se" na TV Nova S da se opravdano sumnja da Krizni štab i dalje ne raspolaže podacima sa kojima bi morao da raspolaže da bi donosio validne odluke. On je naveo da ima kao informaciju da se kao mogući datum za uvođenje vanrendog stanja pominje 1. oktobar.

 

Link to comment

@Tale
Držite se! Javljaj.
EDIT:
Jbga sad gledam brojke, Švedska je među zemljama koje su baš sa ozbiljnim ciframa.
A da ne pominjem da onako, po opštem mišljenju, među tih 15 zemalja sa najvećim brojevima smrtnost/1m imaju daleko najbolje zdravstvo.
To su brojke, koje su baš velike.

.... Shiit has hit the fan!



Link to comment
2 hours ago, Tale said:

Uzeta krv na analizu i urađen RTG.

Nema Covid, dijagnoza B34 ("neki virus").

Ostaje da miruje, cink, vitamin c i d.

 

Hvala svima na podršci!

 

Niste radili pcr test, samo vađenje krvi?

Link to comment
Uzeta krv na analizu i urađen RTG.
Nema Covid, dijagnoza B34 ("neki virus").
Ostaje da miruje, cink, vitamin c i d.
 
Hvala svima na podršci!
To su ti radili onaj serološki test, na antitela?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

 

Niste radili pcr test, samo vađenje krvi?

 

1 hour ago, Frank Pembleton said:

To su ti radili onaj serološki test, na antitela?

.... Shiit has hit the fan!
 

Samo vađenje krvi i RTG.

Link to comment

Aham, znaci, sad se ocekuje od pocetka oktobra korona, treci deo kod nas..ne znam kakvo vanredno stanje se tu sad spominje..posto sam se svega i svacega naslusao inacitao, i ovde izmedju ostalog, mota mi s epo glavi teorija da svi moraju d aimajus voj jaci pik, sooner or later, i da smo mi taj najtvrdji pik vec prosli  u junu i julu, i da ce jsene, ipak, biti mozda cak i mirnija od juna i jula..naravno, sve je to samo moje teoretisanje, koje ne mora da znaci ama bas nista..

Link to comment

Meni su naše brojke čudnovatno niske u odnosu na okolne zemlje. Da li smo mi to ranije pregrmreli drugi udar, koji se kasnije desio kod komšija, ili je nešto drugo u pitanju - ne znam. Škola je počela, narod se relaksiranije ponaša nego letos, pa su opet brojke nekako niske. No, videćemo šta donosi oktobar

  • +1 1
Link to comment

Imalo bi smisla, mi smo imali pakleno leto,a u komsiluku je bila relativno mirna situacija..da se razumemo, ja sam  prvi ocekivao neki jaci udar kada je krenula skola..pravilo sa koronom je da nikakvih  pravila nema, ocigledno...

Link to comment

ima pravilnost sigurno, samo na vishe parametara koje neko mora i da prati. ali neko pametan, u pametnoj drzavi. kad se n puta zalete ljudi u predviidjanje, na nepoznate ili lazne brojeve i tokove, taj entuzijazna splasne bez problema.

za razliku od marta, kad mi nije bio bolestan niko, i jula kad mi je bio bolestan ppp, sad su mi bolesni roditelji shkolske dece po raznim shkolama. meni se praktichno primaklo s_w.gif

sent from bubamoto



Link to comment

i meni deluje da smo ovaj talas prošli u jun/julu

švedski model, balkanska primena

 

sad šta ću da bude kad se pojavi i sezonski grip ostaje da čekamo. nešto ne verujem da će da bude armagedon, verovanje je zasnovano isključivo na gledanje u pasulj, pošto i ove druge predikcije izgleda koriste slične metode

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...