Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

29 minutes ago, dvb-t manijak said:

 

:ajde:

 

Saučešće porodici, ali mislim 1,1,2,1,1,0,1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,...

 

Nema dvojki od 21-og maja cini mi se, samo nule i jedinice.Ako stignes prvi da umres taj dan, umro si.Ostali moraju da cekaju.

I broj zarazenih se polako ustaljuje na 94-95.Testiraju dok ne dodju do tog broja i kapak, ostali ce sutra da udju u 94.

Link to comment
14 hours ago, slepa živana said:

ovo je tragično.

kako ovi ljudi skroz ne polude, nije mi jasno...

Ja sam tek danas otvorila ovo.

Jeza.

(Konf. za stampu sindikata lekara, odavde sam gledala)

Edited by Lila
Link to comment

Dvoje kolega koje su bili u kontaktu sa novoobolelima (jedan u BG, drugi na jugu zemlje) vratili kući bez testiranja. Ako ne crkavaš od groznice, ništa, idi kući i čekaj gušenje.

Sledi državničko slavlje na TV u nedelju uveče, a sutradan urlanje na neodgovorne.

Link to comment
Quote

Do 22 sata (petak, 19. jun), od pristiglih, završenih rezultata uzorkovanih briseva iz Kovid laboratorije „Kraguj“ Instituta za javno zdravlje Kragujevac, sedamnaestoro je pozitivnih: Kragujevac 13, Knić 1, Novi Pazar 2 i Grocka 1.
U kućnoj izolaciji trenutno je 53 građana: Kragujevac 47, Aranđelovac četvoro i dvoje u Rači.

U KC Kragujevac hospitalizovano 37 obolelih od COVID 19, devetoro je na respiratoru. Tokom jučerašnjeg dana otpuštena su dva pacijenta iz Novog Pazara i jedan iz Tutina.

http://www.glassumadije.rs/sticajem-okolnosti-korona-se-vraca/

 

Link to comment

Vest od 8.6.

Quote

Bolnica za ginekologiju i akušerstvo KBC "Dragiša Mišović" od srede neće primati kovid pacijentkinje, već će biti otvorena za sve trudnice i porodilje, a taj kliničko-bolnički centar bi do kraja sledeće sedmice trebalo da se u potpunosti vrati u uobičajeni režim rada za sve pacijente koji nisu pozitivni na Kovid 19.

Direktor KBC "Dragiša Mišović" Vlada Đukić kaže da će sledeće sedmice, posle testiranja medicinskog osoblja i dezinfekcije kompletnog prostora, za sve pacijente početi da rade služba kardiologije, gastroenterologije, hematologije, endokrinologije, psihijatrije, neurologije...

http://www.rtv.rs/sr_lat/drustvo/porodiliste-u-kbc-dragisa-misovic-od-srede-za-sve-pacijente_1132933.html

 

Vest od 15.6.

Quote

BEOGRAD, 15. juna (Tanjug) - KBC "Dragiša Mišović", koji je izašao iz kovid sistema, počeće krajem nedelje da radi u punom kapacitetu i biće dežurna ustanova za Beograd u petak.

https://www.zdravlje.gov.rs/vest/348151/do-kraja-nedelje-kbc-dr-dragisa-misovic-u-punom-kapacitetu.php

 

 

Edited by vememah
Link to comment

podsetilo me ovo, jesu Konara i Vučić beše obećali nultomTM, onom Mađaru iz Topole, da će ga voditi na Palić kod Bonka Zvogdana da se ušikaju i prave haos kad pobede koronu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...