Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Ja ne znam šta da vam kažem drugari.
Ovo je totalni haos. Svako se snalazi manje više kako može, 3 od 5 COVID centara je ponovo otvoreno. Kontroliše se nasumice, nema nikakvih restrikcija van zeravstvenih ustanova a to se prenosi i na same ustanove.
Ne mogu ni davam opišem u kakvom haosu radimo. Umalo se ne ugušismo danas od hlora jer su krenuli opet da špricaju hodnike a niko nas nije obavestio. Svako malo se blokiraju hodnici zbog prolaska Covid pacijenata, nemamo pojma kako ćemo sledeći dan da radimo, ni koga primamo ni ništa....ko ovce.
Mnogo sam zlovoljan i smoren.
Odo da spavam malo, mislim da će mozak da mi pregori.


Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment

Meni stvarno nista nije jasno. Jedino odgovorne i zabrinute citam ovde, malo na tviteru i tek poneko u realnom. Sta je ovo koji djavo, da li smo toliko nenormalni bas?

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

 

Ova farbana plavuša je deset puta veći štetočina od Nestorovića, kažu da se trti da bude mimistarka zdravlja, pa otud ovakve divote.

 

Svaki bus je veci rizik od derbija.

U martu i aprilu, jbg nije bilo buseva...

Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

Meni stvarno nista nije jasno. Jedino odgovorne i zabrinute citam ovde, malo na tviteru i tek poneko u realnom. Sta je ovo koji djavo, da li smo toliko nenormalni bas?
 

Ne citaju ppp i ne znaju gde je Mladenovac... Razbezace se, kad prigusti...

Link to comment
4 minutes ago, hefaca said:

Svaki bus je veci rizik od derbija.

U martu i aprilu, jbg nije bilo buseva...

 

Zajebi me sa tim podjebavanjima. Nađi drugu budalu.

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Meni stvarno nista nije jasno. Jedino odgovorne i zabrinute citam ovde, malo na tviteru i tek poneko u realnom. Sta je ovo koji djavo, da li smo toliko nenormalni bas?
 

 

 

Kakav bre noćni market na Kalencu, jel' se to neko zajebava, ili šta? Doduše na Vračaru je sve moguće sada.

Link to comment
 
 
Kakav bre noćni market na Kalencu, jel' se to neko zajebava, ili šta? Doduše na Vračaru je sve moguće sada.
Ima tih nocnih marketa odavno, ali ovo nije nirmalno, u ovom trenutku.
Pihhh
Link to comment
6 hours ago, Anonymous said:

 

 

Kakav bre noćni market na Kalencu, jel' se to neko zajebava, ili šta? Doduše na Vračaru je sve moguće sada.

 

Biće bolje kad ga Tadić oslobodi!:fantom:

Link to comment

Ne znam zasto, ali sve ovo mi na lici na onu (ne mnogo kvalitetnu) sezonu AHS u kojoj se kao dese neka paranormalna desavanja u nekoj kuci, ali sve to izadje na neku sprdnju, pa neka TV napravi pseudo-dokumentarac od svih tih desavanja, pa se tamo i glumci sprdaju sa svim tim dogadjajima, i sve to izgleda kao neki pomahnitali rijaliti, kao postoji neka opasnost no niko ne misli da stvarno postoji, i onda u jednom kadru odjednom bam - prava vestica izlazi iz noci i zakiva sekiru jednoj od glumica medju oci.

  • +1 1
Link to comment

Pa dobro 180 pregleda ne znaci 180 pozitivnih. Ako i masno lazu za % pozitivnih od testiranih opet je to od tih 180 jednocifren broj pozitivnih. 
 

Muljaju 100% al isto tako nema teorija da je sada toliko mracno kao sto se prica, sto ne znaci da za 15 dana nece biti ako se budemo pravili da je sve ok.

Link to comment
15 minutes ago, nick1986 said:

Pa dobro 180 pregleda ne znaci 180 pozitivnih. Ako i masno lazu za % pozitivnih od testiranih opet je to od tih 180 jednocifren broj pozitivnih. 
 

Muljaju 100% al isto tako nema teorija da je sada toliko mracno kao sto se prica, sto ne znaci da za 15 dana nece biti ako se budemo pravili da je sve ok.

zasto bi bio jednocifren broj?

ako je tacno ovo ispod, moze biti mnogo vise.

 

Quote

U Studentsku polikliniku do ponedeljka su, kako je potvrdila za “Politiku” epidemiolog ove ustanove Mila Paunić, od ukupno 35 uzetih briseva mladića i devojaka koji studiraju u Beogradu, stigla čak 24 pozitivna rezultata za testirane mladiće i devojke koji studiraju na Beogradskom univerzitetu. Dodatno zabrinjava i to što je veliki broj akademaca „sumnjiv”, preneo je Blic.

 

https://www.nedeljnik.rs/dr-paunic-o-koroni-medu-studentima-ne-znamo-sta-cemo-dalje-pritisak-je-ogroman-ovo-vise-ne-mozemo-da-drzimo-pod-kontrolom/

 

 

Link to comment

Pa zato sto i u vreme kada smo testirali samo one sa jasnim simptomima bilo je 20tak % pozitivnih od testiranih. 
 

da kazemo sad da nije 1% nego npr 5% opet je to desetak. 
 

Ne tvrdim da sam u pravu samo mislim da je stanje negde izmedju. Nit je sve ok al nije ni doom kao sto pojedini na twitteru pisu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...