Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

On 17.6.2020. at 11:23, Milošica said:

E ozbiljno,bez ikakve druge namere pitam,samo me zanima...Da li znate nekoga ili neko od vaše porodice/prijatelja zna nekoga ko je preminuo od korone?

 

59 minutes ago, Блок_64 said:

 

Iskreno,ne znam da je iko i zarazan a ni da je preminuo.

Bilo je prica naravno od ovog druga pa od njegovog caleta ujak itd ali niko koga znam licno.

 

Ja znam (tj. poznavao sam) dvoje preminulih i drugaricu koja je nekako pretekla.

Link to comment
Quote

Zamenica direktora Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" Darija Kisić Tepavčević rekla je da "ovaj virus više nije onaj iz marta i aprila", da se danas pojavljuje u mnogo blažoj formi nego pre tri meseca, ali da su načini prenošenja isti pa i dalje treba primenjivati sve zaštitne mere. Za održani fudbalski derbi kazala je da nije bio skup visokog rizika, jer je održan na otvorenom.

 

Ova farbana plavuša je deset puta veći štetočina od Nestorovića, kažu da se trti da bude mimistarka zdravlja, pa otud ovakve divote.

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Anonymous said:

 

Ova farbana plavuša je deset puta veći štetočina od Nestorovića, kažu da se trti da bude mimistarka zdravlja, pa otud ovakve divote.

 

 

+1

 

Ozbiljno zlo, teska SNS govnara.

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Anonymous said:

 

 

Ja znam (tj. poznavao sam) dvoje preminulih i drugaricu koja je nekako pretekla.

Kao što rekoh, znam ja iz vidjenja dečka, 83. godište, kažu da je sahranjen danas i da je to bila jedna od dve sahrane od korone danas u Mladenovcu.

Čuo tu priču iz više izvora od jutros, tek kasnije sam shvatio o kome je reč i da ga znam.

Edited by mraki
Link to comment

Dr Rade Panić, predsednik Sindikata lekara i farmaceuta Srbije na gornjem snimku na 16:33:

Quote

 

Ljut sam, ljuti su svi zdravstveni radnici Srbije.

Na osnovu koje odluke i na osnovu kojih rešenja danas direktori širom Srbije u opštim bolnicama odlučuju koji će to anesteziolozi, medicinski tehničari anestetičari ponovo u više centre, u tercijarne ustanove, u kovid jedinice.

Dakle, ko to raspolaže sa našim životima kao da smo roblje?

To je pitanje za sve. Da li je vanredna situacija ili nije vanredna situacija?

Ako nije vanredna situacija, niko nema pravo ni po kom pravnom aktu da uputi bilo kog zdravstvenog radnika dalje od 50 km od njegovog mesta boravka.

Iz Kraljeva, Aranđelovca, Čačka, Gornjeg Milanovca će ka Kragujevcu [biti upućeni] u ponedeljak.

Kada smo pričali na glavnom odboru, razmenjivali iskustva, ja sam kolegama rekao: proći će 7 dana pa će se vratiti vanredne mere, a verovatno i vanredna situacija.

Ne gospodo, ne gospodo, još neće izbrojati glasove, a već će biti ponovo vanredne mere. Moraju biti.

Rekla je koleginica Marijana da je epidemija u toku, ne, epidemija je u naletu.

Dakle, situacija u Kragujevcu je gora nego što je bila.

 

 

Link to comment

"Nedavni fudbalski derbi bio je na otvorenom, gde je mogućnost zaraze manja, pa se u odnosu na broj prisutnih i obolelih, ne smatra da je to bio skup velikog rizika", istakla je zamenica direktora Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" Darija Kisić Tepavčević. :isuse:

 

Kakav kreten!

Link to comment
Quote

 

Subotički epidemiolog Nebojša Bohucki rekao je za VOICE da je na utakmicama gde veliki broj ljudi navija i viče, veliki rizik od zaražavanja kapljičnim putem.

 

"Nije problem ako smo u zatvorenom prostoru, ako se građani primereno ponašaju i imaju masku. Što je auditorijum glasniji, mogućnost prenošenja virusa je veća", kazao je Bohucki.

 

 

Što je logično i zbog čega sam se par puta svađao u samoposlugama (što je dodatno povećavalo rizik doduše). Kisićka da ga duva.

Link to comment
32 minutes ago, ragasto said:

Gđa ministarka - sad ili nikad.

 

Mislim da je dr Smrt jači igrač nego što se misli, ali videćemo uskoro.

 

edit: u stvari će pitanje buduće hijerarhije, u donedavno ultranevažnom ministarstvu zdravlja, verovatno biti najinteresantnije događanje povodom ovih idiotskih izbora.

Edited by Anonymous
Link to comment

kolega na poslu mi je danas rekao da njegov prijatelj radi u laboratoriji u beogradu gde obrađuju uzorke, i da su samo oni juče imali 170 pozitivnih.

Link to comment
6 minutes ago, Anonymous said:

 

Mislim da je dr Smrt jači igrač nego što se misli, ali videćemo uskoro.

A, to sigurno. No, ako postoji dobar trenutak da odmagli sa mesta ministra, to je ovaj.

Link to comment
1 hour ago, vememah said:

:ajde:

 

Ko je bre izračunao, Neša Slina ili neka slična režimska spodoba primenom multiple multivarijantne regresione analize?

 

Mi treba da proglasimo trodnevni nacionalni praznik ako Novu godinu dočekamo sa 1000 mrtvih bez zatvaranja.

nisu oni bas toliko nesposobni. ima tamo ljudi koji ozbiljno dobro znaju da racunaju.

sto se tice brojke, 1000 je brojka koju ce oni proglasiti. stvaran broj je irelevantan jer ga niko ni ne zna.

zatvaranja ne moze da bude. moramo svi biti svesni da je ekonomija veci problem od korone. voleo bih da gresim, ali svi izvestaji iz sveta govore da je svet najebao duplo vise nego 2008., sto znaci da ce Srbija najebati 5x vise. a to ce na kraju upropastiti vise zivota od korone.

Link to comment
34 minutes ago, Anonymous said:

Što je logično i zbog čega sam se par puta svađao u samoposlugama (što je dodatno povećavalo rizik doduše). Kisićka da ga duva.

Već sam kačio, ali evo opet:

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...