Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Pa dobro, nije bas da je sve sto je rekao izvukao iz guzice, mislim da je to za uticaj polnih homona na razlike u imunom sistemu dobro poznata stvar. Koliko god bio degenerik, zna on svakako pilicno medicine. 

Link to comment

Cak i da je sve pogodio i rekao suvu istinu, onakvo ponasanje i onakav pristup su sramotni, da ne kazem i podlozni nekom ozbiljnijem razmatranju raznih struka i institucija. 

 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

Pa dobro, nije bas da je sve sto je rekao izvukao iz guzice, mislim da je to za uticaj polnih homona na razlike u imunom sistemu dobro poznata stvar. Koliko god bio degenerik, zna on svakako pilicno medicine. 

U to doba se još uveliko špekulisalo da je jedini razlog što su u kini (Italija još nije imala toliko smrtnih slučajeva za ozbiljnu analizu) muškarci pogođeni više taj što u kini muškarci mnogo više puše od žena. Tek će kasnije rezultati sa zapada pobiti tu tezu...

 

@Sludge Factory Ha ha, preozbiljno naša izvinjenja shvataš.

Link to comment

Ma ne, znam da se zezate, nego me je to podsetilo na one koji su stvarno u fazonu, ili su makar na trenutak skloni da pomisle, kako je eto cika Nestor bio u pravu sve vreme, a mi mu se smejali i zajebavali ga. Ne znam kako ljudi ne kapiraju da cak i da jeste bio u pravu, ono se onako ne radi. Iz milion razloga. Covek je ili placenik ili dileja. Ili i jedno i drugo. 

 

Mislim, u celoj ovoj situaciji mozda me je to najvise i nerviralo kod ljudi. Cak i da se ispostavi da je virus "smesan", cak i da se ispostavi da je sve bila laz, prevara, zavera... sta je problem da se neko vreme bude ozbiljan, pazljiv, predostrozan. Nije da cemo da pocrkamo zbog obazrivosti. Ovo naravno ne znaci da je trebalo raditi sve on sto je ova vlast radila kad su mere u pitanju. Mislim pre svega na drzanje distance, nosenje maski i generalno vodjenje racuna o ponasanju i o drugima oko sebe. 

 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Pa realno oko korone je bilo toliko razlicitih teorija od strane svetske struke da je za nekoga moralo da ispadne da je u pravu. Nevolja je sto ce dobitnik te lutrije i ovde i u svetu da dobije kredibilitet za tumacenje sledece nesrece koja ce da nas zadesi.

 

Kod nas lako moze da se desi da mediji krunisu Nestorovica kao neki etalon za istinu i razum.

Link to comment

Bogami, ipak ja i dalje viđam recimo pola-pola nošenje maski u autobusima.
I iznenađen sam da toliko traje...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
19 minutes ago, Frank Pembleton said:

Bogami, ipak ja i dalje viđam recimo pola-pola nošenje maski u autobusima.
I iznenađen sam da toliko traje...



... Shiit has hit the fan...
 

70:30 u korist maski u mom maksiju i okolo, i generalno, nbgd se drzi junachki :hihi:

 

kakvo je propisano ponashanje u autobusima. tj kako da se ponasham?

Edited by gospa buba
Link to comment

to je posledica neobično hladnog vremena za ovo doba godine, kada se temp. normalizuju, tj odu na 30+ stepeni i kada ljudima počne da se sliva znoj ispod maski i poslednji mohikanci će ih poskidati :happy:

Link to comment

za bus, maska i rukavice po konu

al je juče rekao da možemo da se opustimo

 

 

pre par nedelja je pričao da do opuštanja može da dođe kada budemo imali -1% novozaraženih vezano par dana

Link to comment
35 minutes ago, gone fishing said:

to je posledica neobično hladnog vremena za ovo doba godine, kada se temp. normalizuju, tj odu na 30+ stepeni i kada ljudima počne da se sliva znoj ispod maski i poslednji mohikanci će ih poskidati :happy:

eh. drugi su moji parametri.

 

5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

za bus, maska i rukavice po konu

al je juče rekao da možemo da se opustimo

 

 

pre par nedelja je pričao da do opuštanja može da dođe kada budemo imali -1% novozaraženih vezano par dana

tenksic.

 

kon neka se opushta ako hoce.

Edited by gospa buba
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

70:30 u korist maski u mom maksiju i okolo, i generalno, nbgd se drzi junachki :hihi:

 

kakvo je propisano ponashanje u autobusima. tj kako da se ponasham?

+1

maxi dobar, lidl dobar, prevoz dobar, čuvaju se ljudi još uvek

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

70:30 u korist maski u mom maksiju i okolo, i generalno, nbgd se drzi junachki :hihi:

 

kakvo je propisano ponashanje u autobusima. tj kako da se ponasham?

Meni se čini obrnuto.U prevozu 30:70,u prodavnicama svaka deseta osoba sa maskom.

 

Al dobro ja nisam na nbgd 😁

Edited by Milošica
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...