Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Jbg, ja sam znao za njega i pre ovoga... Gostovao je on kod Marića i ranije... Što govori, jel' jako puno, o puno stvari...
 
Moja mama nas je davila sa njegovim glupostima, sve dok je jednom nisam naterao da u jednom kratkotrajnom procesu uključi mozak i shvati da ovaj lupa gluposti... Posle je prestala da davi, ali je verovatno i dalje pratila idiota...
 
Nego, mene čudi da Todor Lečio Sam Medžika Jovanović, nije negde isplivao u ovim događajima, kao medijska zvezda... Očekivao sam agilniji nastup matorog šarlatana...
Znala sam za njega da. Ima neku emisiju, ide na yt, ne znam da li je preuzimaju sa neke tv ili je bas za yt, zove se "Zdravo sa profesorom Nestorovicem" i cula ponesto nekoliko puta. Haos sta lupeta, ali oko svega bas.
Link to comment

Nosim i masku i rukavice jer se vozim do posla najmanje po sat vremena u jednom pravcu. Od pre 2 dana sam crne rukavice neke pamučne zamenila belim iz farbare, kad sam videla koliko su prljave posle samo 1 sata provedenog u autobusu u kome sam se samo držala za šipku iznad glave nosiću rukavice zanavek, ko Nikola Tesla :D Ali masku skidam čim bude temp iznad 20 stepeni jer mi se upala sinusa podigla na viši nivo, nos zapušen nenormalno  a od duvanja u masku  oči su mi stalno poluupaljene takodje. Zbogom masko , šta mi bog da. Inače danas sam bila kod kolega koji imaju magacin na sajmu, pretvaranje sajma u bolnicu im je odseklo pristup i morali us hitno da se presele . čekajući da se sajam zatvori kao bolnica pre par dana je bilo 15 ljudi tamo a onda im je rečeno da je došlo novih 30 i kusur. Zašto i odakle dovode ljude  i drže u onom ogromnom prostoru  i dalje mi je misterija  ali ih ima 

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Ja isto kao Frank.

 

Jebote kako ću sutra da nosim 3 sata masku na ispitu :D

Napisi puskicu na unutrasnjoj strani maske

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Ja isto kao Frank.

 

Jebote kako ću sutra da nosim 3 sata masku na ispitu :D

izdrzacesh sinko, misli na svoju buducnost :D

Link to comment
14 minutes ago, bradilko said:

brajevom azbukom

 

Kao da si znao da sam bio poluslep do pred kraj osnovne,tako da sam nažalost vrlo dobro upoznat sa brajevom.

 

Mislim buba,i previše mislim 😁

 

Edited by Milošica
Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

 

Kao da si znao da sam bio poluslep do pred kraj osnovne,tako da sam nažalost vrlo dobro upoznat sa brajevom.

 

Mislim buba,i previše mislim 😁

 

nisam znao. sorry! ispao sam debil. tako mi i trrba kad pravim glupe sale

Link to comment
20 minutes ago, Milošica said:

 

Kao da si znao da sam bio poluslep do pred kraj osnovne,tako da sam nažalost vrlo dobro upoznat sa brajevom.

 

Mislim buba,i previše mislim 😁

 

hajde hajde. ja treba da udjem u laboratoriju sledece nedelje i to sama i vec sam u drami kako cu ja to tachno :rolf:

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Sprdam se

ne znam da li nosiš cvikere, ali je veoma nezgodno.

mi smo u kancelariji obavezni da nosimo po ceo dan. kad izdahnem, magla, kad udahnem bistrina... imam osećaj da ronim ceo dan. al navikne se čovek. vežbaj.

Link to comment
28 minutes ago, slepa živana said:

ne znam da li nosiš cvikere, ali je veoma nezgodno.

mi smo u kancelariji obavezni da nosimo po ceo dan. kad izdahnem, magla, kad udahnem bistrina... imam osećaj da ronim ceo dan. al navikne se čovek. vežbaj.

Sad ozbiljno,nisam bio poluslep ali jesam imao ozbiljan strabizam u nastajanju i disciplinom sam uspeo to da sprečim.Ipak preporučeno mi je da nosim naočare kada sam na fonu,laptopu,kada učim,radim ispite...Dakle,uvek,osim kada spavam,igram basket i kada sam sa devojkom.

 

Mislim da ću preskočiti nošenje naočara na ovim ispitima,ionako ih ne nosim zbog samog vida,bar za sada.

Edited by Milošica
Link to comment
12 hours ago, Frile said:

 

Ja ne očekujem da prestane epidemija.

 

+1  Nastaviće se i tokom leta a biće više slučajeva u septembru

 

 

 

5 hours ago, Milošica said:

Nosite li maske u gradskom prevozu vi koji se vozite gradskim prevozom?

 

Retko se vozim prevozom jer ne radim, ali nosim masku kad idem u prodavnicu, nosim i masku i rukavice u prevozu.

 

Da li je ok što nosim one rukavice koje se dobijaju uz farbu za kosu?  Imam i "prave" ali ove su mi nekako zgodnije, više mi prijaju.

Link to comment
6 hours ago, Milošica said:

Ja isto kao Frank.

 

Jebote kako ću sutra da nosim 3 sata masku na ispitu :D

Uvek možeš izaći ranije :D

 

Inače isto nosim masku u prevozu (mada ga izbegavam koliko god mogu, i gledam da ne idem u špicu), rukavice jok.

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...