Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

59 minutes ago, InvisibleLight said:

 

Kaze mi drug veterinar da kad se nekom pojavi svinjska kuga on ne samo da mora sve svinje pobiti nego i platiti kaznu jer je nevakcinisanjem ugrozio i ostale zbog  mogucnosti da se zaraza prosiri

 

Kako to primeniti na ljude?:D

 

pa novcanim kaznama ili kovid pasosima, ne znam kako drugacije, inace cemo tamo negde 2033. da gulimo treci pik triesosmog talasa pedesetog mutiranog soja.

Link to comment

Ma kakvi,nece covecanstvo ni dočekati 2030,ako sve ovim tempom bude islo...korona,perfektan virus, postaje samo jos perfektniji,i virulentniji,i smrtonosniji,i izbegava imunitet prelezalih,gde ces bolje,a najavljuju nam se svakodnevno nove,smrtonosnije pandemije,globalna ekonomija odlazi u sve veci krasni... jedino nas trenutno potencijalno može spasiti da ovo postane sezonska bolest,a to niko ne vidi kao opciju,ili ne zeli da vidi....

Link to comment
1 hour ago, InvisibleLight said:

 

Kaze mi drug veterinar da kad se nekom pojavi svinjska kuga on ne samo da mora sve svinje pobiti nego i platiti kaznu jer je nevakcinisanjem ugrozio i ostale zbog  mogucnosti da se zaraza prosiri

 

Kako to primeniti na ljude?:D

 

meni su pričali da zbog te vakcine naši ne mogu da izvoze meso u EU, jer je tamo zabranjena

i da seljaci uglavnom i ne vakcinišu svinje, osim ako neće prodavati u neke zvanične tokove gde se vrši kontrola. ta bolest se valjda nigde ni ne pojavljuje osim u par sela oko Fruške Gore jer im valjda svinje dolaze u kontakt sa divljim svinjama.

Link to comment
3 hours ago, Tsai said:

Nista.... Obavezna vakcinacija u svim zemljama 

Mhm, hoće to,kad EU izgleda planira da jednu dobiju svi do kraja leta....daj bože da radman na kraju ispadne u pravu,inace...

Link to comment

U BIH već duži period pad zaraženih. I umrlih . U odnosu na katastrofu u novembru i decembru , gužvi u covid ambulantama nema, a ja ne znam puno ljudi da nisu imali covid. Ovo su sad ljetne brojke ..

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Moguce da u nekim zemlja nije jos stigla mutacija,a da kod nas jeste pa se i ona siri,otud nema nekog pada vec svaki dan isto.A i treba racunati da je Srbija veca od Bih a ima i vise stanovnika.

Link to comment
33 minutes ago, Kelt said:

oooooo, da. Da, da. 

 

ako ovo uspe.. :ohmy: ne da nas čeka prodor sa mRNK, nego... neće biti malo ako se kaže da će nakon informatičke ere nastupiti biotehnološka era

 

Mene ovo počinje da plaši više nego COVID. 

Pogotovo što su u ovom trenutku suspendovane gotovo sve prepreke i ograničenja a dobijen je ogroman vetar u ledja RNK vakcinom. 

Bukvalno ulazimo u scenario SCFI filmova. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...