Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

22 hours ago, mustang said:

ono sto me nervira u vezi statistike je sto mi ne daje nista opipljivo. koliko od tih zarazenih je  asimptomaticno, koliko zavrsi u bolnici, na respiratoru, imaju li med. preconditions....

 

svake godine grip ubije milion ljudi jebem ti, zakuca za krevet pola amerike pa se nije toliko dizala frka. korona izgleda ima manju smrtnost ali vecu zaraznost. sto je ok ako vecina nema

nikakve simptome. 

 

bar se nadam da svi peru i dezinfikuju ruke, germofob u meni navija. 

 

Korona izgleda ostavlja mnogo vece posledice od gripa, izmedju ostalog, napada srce, odvaljuje bubrege, pravi haos sa trombovima u krvotoku.

 

Prelezao bih 3 gripa da su bez posledica, ali koronu ne bih probao.

Edited by Friend
Link to comment
11 minutes ago, Friend said:

Korona izgleda ostavlja mnogo vece posledice od gripa, izmedju ostalog, napada srce, odvaljuje bubrege, pravi haos sa trombovima u krvotoku.

 

i moguće trajne posledice na plućima

Link to comment

cekam vec pola sata red za jebenu ikeju jer im je delivery tek u avgustu za stvari koje mi trebaju. jos cu cekati pola sata da udjem...u medjuvremenu, neki to dozivljavaju kao da je decije igraliste i posle se cude kako?!? 

D70F6923-E1A5-4B13-86E3-BA84394FD016.jpeg

Link to comment
31 minutes ago, Friend said:

To se podrazumeva, ali trebalo bi istaci i to. U pravu si.

 

moguce ali ne obavezno. uglavnom se posle par meseci oporave skroz

 

moj muz kaze ko je mene doziveo ni korona mu nece tesko pasti. samo kazem. 

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

 

moguce ali ne obavezno. uglavnom se posle par meseci oporave skroz

 

Neki što su se skroztm oporavili su morali na transplantaciju pluća. Imaš na netu svedočenja lekara i medicinskog osoblja o tome na šta su ličili unutrašnji organi solidnog broja oporavljenihtm pacijenata prilikom otpusta iz bolnice.

 

Većina obolelih će se verovatno izvući bez posledica ali što reče Friend, ja se ne bih kockao da vidim hoću li biti u većini ili u manjini.

Link to comment
3 hours ago, Friend said:

Korona izgleda ostavlja mnogo vece posledice od gripa, izmedju ostalog, napada srce, odvaljuje bubrege, pravi haos sa trombovima u krvotoku.

 

Da. Više njih iz okruženja koju su preležali imaju opasne probleme sa srcem. ...znam za jednog koji je i umro u snu od srca, iako je koronu pregurao na nogama još na početku, dok nije ni bio Sajam

Link to comment
Just now, omiljeni said:

Mexico u poslednja 24h:
5576 testova
233 negativno
5343 pozitivno
1044 preminulih

 

Siguran si da nisi permutovao nesto ?

Link to comment
2 minutes ago, omiljeni said:

Mexico u poslednja 24h:
5576 testova
233 negativno
5343 pozitivno
1044 preminulih

 

Jebem ti zivot ti jebem 

Link to comment
18 minutes ago, dvb-t manijak said:

 

Da. Više njih iz okruženja koju su preležali imaju opasne probleme sa srcem. ...znam za jednog koji je i umro u snu od srca, iako je koronu pregurao na nogama još na početku, dok nije ni bio Sajam

Jesu svi koristili onaj hidroksi ili jok?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...