Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Divne vesti.

Ima kod ovo čoveka ceo niz - nisam spretan sa Twitterom, pa praštajte ako mi ne uspe uleganje niza.

Čovek ima funkciju u

Quote

COVID-19 mortality expert committee for the World Health Organization.

 

 

 

 

Edited by Malkmus
  • Hvala 1
Link to comment
39 minutes ago, Spooky said:

Ovim je definitivno pokazano da je zero Covid policy posle dolaska vakcina bio beskoristan. Ništa od života nisu spasili, samo su odgodili.

 

 

Meni ovaj snimak deluje prilično nedefinisano - vidim da ni komentatori nisu baš ubeđeni šta gledamo. Ima li neka verodostojnija vest o ovim DIY kremiranjima?

Link to comment
4 hours ago, Spooky said:

Ovim je definitivno pokazano da je zero Covid policy posle dolaska vakcina bio beskoristan. Ništa od života nisu spasili, samo su odgodili.

 

 

 

 

"ovim je definitivno pokazano"

ja nisam car, ti si car :D

 

da su kremirali telo tu bi bilo obezbedjenje zgrade, milicija bi se pojavila u roku od 2 minute. kakve glupsti:isuse:

  • +1 5
Link to comment
10 hours ago, Spooky said:

Ovim je definitivno pokazano da je zero Covid policy posle dolaska vakcina bio beskoristan. Ništa od života nisu spasili, samo su odgodili.

 

 

 

Meni ni ne moraju da spasavaju zivot, evo nek me odgode jos jedno 30ak godina i dobri smo...

Link to comment
On 25.12.2022. at 5:01, banecare1 said:

ja mislim da oni nemaju statistiku koliko ljudi je inficirano jer su prestali da testiraju. nije nikakva tajna da je broj ogroman

 

ti bolje znaš bitne datume kad se šta dešavalo, kad su tačno odustali od zero covid policy, kad su počeli da smanjuju testiranje, kad su skroz prestali da testiraju i sve to. pa probaj rekonstruisati timeline koji je iole smislen i da se zvanični brojevi mogu uklopti u neku logiku.

sve do kraja novembra je bila situacija da testiraju svakog čoveka triput dnevno. i ondao odjednom početkom decembra kažu ma batali ovo ajde da vidimo šta će biti ako švedski model. nije prošlo ni 2 nedelje a ti ovde na topiću pričaš o milionima zaraženih. virus jeste užasno zajeban jer taj R0 je 5-10-15-20, ali nije hiljadu ili 5 hiljada. to verovatno ni teoretski nije moguće.

brojevi od novembra su očigledno umanjivani i to baš onako momački, a brojevi iz decembra nisu ni sprdnja nego ne znam kako bih to nazvao.

nije nikakva tajna da je broj ogroman, ali vlasti ipak i dalje teraju po svome i objavljuju zvanične brojeve. juče 4000 zaraženih, danas 7000. :D pa malecka srbija sa ovom šugavcima na vlasti prijavi mnogo veće brojeve svaki put kad korona udari malo jače i više se ne mogu praviti da se ništa ne dešava.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...