Jump to content
IGNORED

Mala rasprava o bureku


Delija67

Recommended Posts

kako smo ovo propustili.

 

Quote

 

EKSKLUZIVA ALO.RS IZ RODNOG MESTA VUČIĆA Našu reporterku Danilo Vučić poslužio burekom (FOTO)

Danilo je na opšte oduševljenje sve poslužio burekom.

Naša reporterka se, podsećamo, ekskluzivno vozila u helikopteru sa predsednikom Vučićem koji je promenio pravac kretanja zbog loših vremenskih uslova. Takođe je prisustvovala emotivnom trenutku kada je posetio grobove svojih predaka.

 

83566973_115953159803890_511258034732584

 

danilo vucic se na nas racun vozika helikopterom. ovo keva ksenija umesila gibu. 

 

smesno mi, a besna sam. 

Edited by darling
Link to comment
Quote

EKSKLUZIVA ALO.RS IZ RODNOG MESTA VUČIĆA Našoj reporterki Danilo Vučić pišao u usta (FOTO)

Naša reporterka je jako ožednela dok se, podsećamo, ekskluzivno vozila u helikopteru sa predsednikom Vučićem koji je promenio pravac kretanja zbog loših vremenskih uslova.

 

Link to comment

ma to ja konfabuliram. manje je verovatno da je tamara poslala po ksenijnom malom u tazbinu il kako se vec to zove na muzevu stranu. znaci ksendza. kako mu se inace taj burek stvorio u ruci. jos sam zamislila kako u helikopteru drzi tu kartonsku kutiju na kolenima. 

a opet, mozda mali govnar uci za pekara pa je sam umesio? 

Edited by darling
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...