Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

Na NBA tv Bulls-Pistons Božić 1990.g. Prva godina NBC-ja, Marv Albert i Mike Fratello, intenzitet, rivalstvo, međusobna mržnja, publika koja se dere na svaki promašaj protivnika, sve ono što fali današnjem NBA. Doduše, ne mogu bazen da pogode spolja, to stoji.

Link to comment

Gledao sam to, odličan je. Mada, nije da se ne sećam dosta toga obzirom da se pojava Pistonsa poklopila sa počecima moje fanatične opsednutosti NBA :) TV Zagreb je 1988.g. prenosila finale Detroit-Lakersi, što je bila prilična revolucija u ono vreme. Od 89/90 su i TVB i TVZ otkupili prava na NBA jednom nedeljno (sezona kad su Divac, Dražen i Paspalj otišli).

 

btw, gledajući ovu utakmicu, koja je bila dosta loša i bez tempa, shvatih da mi upravo selekcija šuta najviše smeta u današnjem NBA. Ovde nije bilo glupog šuta celo veče. Druga stvar koja mi nedostaje je NBA on NBC. Predobri su bili.

 

Link to comment
28 minutes ago, Ivo Petović said:

TV Zagreb je 1988.g. prenosila finale Detroit-Lakersi, što je bila prilična revolucija u ono vreme.

Jes' vala klinci po Srbiji su se pre toga, igrajuci basket, sve u pola glasa da niko ne cuje, lozili na Kuzija, Robertsona, Cemberlena...

Tito streljao...

 

 

Link to comment
kako Embiid igra odbranu na Giannisu :hail: 
Ubija ga

I psihicki :D
Sad stoji na liniji bacanja, okrenutim ledjima Giannisu, namerno provocirajuci sut za 3
Ovaj naravno, baca ciglu

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...