Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

odradio je odlican posao, ceka se samo da kliknu, a onda je nebo granica :fantom:

Spoiler

 

fox je najbolji u tranziciji, na postavljenu odbranu to ide malo teze

zato je mnogo bolje izgledao ranije, ove sezone kingsi igraju drugacije i to ga "koci"

u odbrani su sa njim osetno lsoiji nego sa dzozefom

 

holms koji im je neko vreme mozda i ponajbolji igrac je izgubio minute povratkom beglija, a covek igra brutalno

 

hild je prilicno jednostran igrac i ako ga ne krene sut, beskoristan

 

dzozef potpuno obrnuto, u odbrani donosi mnogo, u napadu igrac manje

 

bogdana jebu povrede i cela ta situacija sa ugovorom

 

fali im kriticno jedan defanzivni centar, dedmon koji je to trebao pokriti je ocajno usao u sezonu, sad vec poodavno ne igra

holms odigra ok 1na1 odbranu, ali ne zatvara reket, ne znam sta kaze statistika, koliko poena primaju iz reketa, ali cesto to deluje kao da se protivnici neometano setaju do kosa, jer su kingsi ili na svom coveku napolju ili iskocili na pomoc

 

sta znam, ja i dalje verujem da mogu bolje, samo da ih treba "presloziti"

 

mozda

fox,badi,barns, begli  i ne znam dzajls da trce kao muve bez glave i lome energijom

a dzozef, bogdan, ariza, bjelica, holms da cepaju odbranu i igraju duze napade, gde bi najpre bogdan, pa i bjelica pomagali u organizaciji, bogdansa holmsom da igra 2 na 2

 

sve u svemu, nema nista od njih :(

 

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

za okc se znalo da imaju ok prvu petorku, ali slabiju klupu

pa se zbog sklonosti povredama pola i galinarija pre svega ocekivalo da nece biti konkurentni

ali eto oni ove sezone zdravi (galinari se sad nesto povredio), a konkurencija na zapadu ima dosta problema sa povredama, pa su iznad ocekivanja

mada, doci ce to na svoje

 

nego, jel veceras nase vece? :lolol:

 

S obzirom na termin utakmice, a da radim popodne bice nase prepodne, I to cim otpratim zenu na posao a dete u vrtic pa sa uzivanjem na nba full hd replay I to sakrivajuci donji desni ugao da se slucajno ne vidi rez perifernim vidom pre pustanja;)

A inace me nesto ne greje sunce, posebno od kad se vratio u tim Koli Stajn the third, I dobrano skratio minute Bjelici I Holmsu..

Link to comment
8 hours ago, pbg12345 said:

za okc se znalo da imaju ok prvu petorku, ali slabiju klupu

pa se zbog sklonosti povredama pola i galinarija pre svega ocekivalo da nece biti konkurentni

ali eto oni ove sezone zdravi (galinari se sad nesto povredio), a konkurencija na zapadu ima dosta problema sa povredama, pa su iznad ocekivanja

mada, doci ce to na svoje

 

nego, jel veceras nase vece? :lolol:

zapad je mnogo vise polarizovan ove godine u odnosu na proslu.

LAL, LAC, Utah, Houston i Denver su klasa iznad. tu se sada ubacio Dallas nekim cudom(i dalje ne znam kako, tamo sem Unicorna niko nume odbranu da igra). ostali su ipak klasa ispod. eventualno Portland da se ugura kad se Nurkic. mada tamo na klupi i dalje nema nista... 

al mozes sabirati do sutra, niko ne moze dobiti playoff seriju protiv Clippersa ukoliko su svi zdravi.

Link to comment
43 minutes ago, Mos said:

Znaci Minesota gubi od GSW-a 15 razlike na poluvremenu. Toliko sam fasciniran njihovim raspadom da sam poceo da ih pratim!

druze, nije ovo za hvaljenje...slabo cenis svoje vreme :D

Link to comment
3 hours ago, 1n54jd3r said:

Denver jedva do pobede u Arizoni...druga petorka bas losa na obe strane terana...srecom Jokic i Dzamal su bili clutch 

 

Ali kakva izmena Melouna na 2 sekunde do kraja i kakva rampa...

 

Kingsi... Koli Stajn treci koliko upropasti tesko moze da se nadomesti, jos kad mu se pridruzi Hild i to i u odbrani i u napadu onda vec.. srecom sledeca je Minesota kuci pa mozda i pobede o malo se trgnu. Malo je falilo da se vrate, da je usla jedna od one dve Bjelicine za -5 na polovini zadnje moglo je i svasta da bude, a i sudije ih osakatise taman kad je trebalo, i kad ovi kos nisu mogli da pogode ama bas nikako.. 

Link to comment
33 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Ali kakva izmena Melouna na 2 sekunde do kraja i kakva rampa...

 

Na hajlajtsima vidim da je prethodni napad branio Plamli, i da su ispali na jednostavnom bloku, pa je bilo logicno da nesto menja. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...